Ile może być warty ten sprzęt?

Zaczęty przez Reckezz, Październik 29, 2017, 21:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

Reckezz

Posiadam PlayStation 2 SCPH-90004 w kolorze czarnym z dwoma oryginalnymi padami (czarny i przezroczysty niebieski). Konsola została zakupiona w 2009 roku i w sumie była używana bardzo rzadko. Konsola oraz pady nie posiadają żadnych uszczerbków, jedynie na błyszczącej części konsoli są mikrorysy, które powstały podczas przecierania co jakiś czas konsoli z kurzu. Mam kartę pamięci o pojemności 8MB oraz gry: Burnout Revenge, Need for Speed Underground 2, Need for Speed Undercover, Gran Turismo 4, trylogię Grand Theft Auto (III, Vice City, San Andreas).

gumislav

#1
Jeśli pady i konsolę masz w bdb stanie wizualnym/technicznym a do tego ori memorka Sony to gdybym chciał sobie kupić fajnie nie zajechane PS2 do pogrania samemu i z kumplem na dwóch to bez wachania dałbym 150 zł za całość. Gry sprawdź sobie na Allegro, generalnie jeśli masz komplety ANG to po 15 zł za sztukę (poza GTA SA gdzie za kompletne z mapą możesz dostać 25 zł). Na Allegro możesz znaleźć to wszystko drożej, ale po przeciętnych cenach to te klamoty tam będą stały latami, bo na PS2 nadal specjalnego zbytu nie ma, poza topowymi tytułami i unikatami dla geeków.
Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.

Reckezz

#2
A myślisz, że jeśli bym wystawił ogłoszenie tu na forum, to byłaby jakaś szansa, żeby sprzedać w zadowalającej cenie dla sprzedającego i kupującego?  ;) Chodzi mi też o to właśnie, żeby znaleźć jakieś miejsce, gdzie byłoby jakieś większe zainteresowanie sprzętem, niż na Allegro czy na OLX.

gumislav

Wystawić tutaj zawsze warto, jest do tego odpowiedni dział, ale stali forumowi bywalcy (czytaj: konsolowe nerdy) popularnymi sprzętami są już raczej zawaleni po same uszy.
Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.