Nasze nazwy na różnych platformach gamingowych

Zaczęty przez VectroV, Lipiec 15, 2017, 23:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

VectroV

Tak jak widać w nazwie, temat powstał aby łatwiej nas było znaleźć na różnych platformach jak PSN, XBL, Steam i innych :)


alf
PSN: Sir_Donaldez

Bodzio
PSN: Bodzio_PSX

Damian
PSN: damiank94
GFWL/XBL: damiank94
Steam: damiank94
Origin: damiank94

Desdinova
PSN ID: Mismar89
XBOX: Desdinovea

GwiazdorPL
PSN: PS3 GwiazdorPL

hankie
PSN: hankie_pl

Manifesto
PSN: Manifesto4

Sergio
PSN: S4rgioThor

VectroV
PSN: VectroV
XBL: VectroV
Steam: VectroV
UPlay: VectroV
Origin: VectroV


Dobrze by było trzymać się schematu:

<nazwa platformy w skrócie/pełna nazwa> i obok nick.

Zapraszam wszystkich do objawienia się nam ;D
Inspekteur der Bundespolizei Herr Kamil aus Posen

alf


Sergio


Damian

PSN: damiank94
GFWL/XBL: damiank94
Steam: damiank94
Origin: damiank94

;)

GwiazdorPL

PSN: PS3 GwiazdorPL
PS4 Piotrex_PL

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Moje konsole:

PlayStation One SCPH-102
PlayStation SCPH-9002+Dual Analog SCPH-1180
PocketStation Crystal SCPH-4000C
PlayStation 2 Slim NTSC/U SCPH-77004
PlayStation 2 Fat Aqua PAL
PlayStation 3 Slim CECH-2004B 250GB
PlayStation Portable 3004 16GB 6.20 PRO-C i E1004 6.60 PRO-B10

Janusz

Ja korzystam tylko z jednej platformy, choć ciężko to nazwać korzystaniem ;)

PSN: Bodzio_PSX

hankie


Desdinova

Przeszukałem forum i w sumie się zdziwiłem że takiego tematu jeszcze nie było.
Sprawa jest prosta. Każdy kto chce może w tym temacie podzielić się swoim ID z konsol PS/XBOX/Nintendo.
Jako że większość z nas nie jest już nastolatkami i na granie mamy coraz mniej czasu to na multi umówić się jest coraz trudniej. Takie powiększenie bazy znajomych da nam na to większą szansę. Może nawet uda się czasami pogadać o naszych zainteresowaniach przy wieczornym piwku bez konieczności spotykania się osobiście. W dzisiejszych czasach gdy każdy ma własną pracę/rodzinę to spotkać się w kilka osób jest potwornie trudno. Co zresztą widać po próbach organizacji spotkania w innym temacie na forum  ;)
Dajcie znać co o tym myślicie.

PSN ID: Mismar89
XBOX: Desdinovea

VectroV

Inspekteur der Bundespolizei Herr Kamil aus Posen

Desdinova

Dzięki @VectroV. Człowiekowi się coś na oczy rzuca o tej godzinie  ::)

Manifesto

Temat zaktualizowałem i zebrałem w pierwszym poście wszystkich użytkowników, którzy dotychczas podali swoje nazwy. Od siebie dodam: PSN: Manifesto4

adikropkaer


fixxxer1


Pawel100686

Skoro jest aktualizacja to i ja się dopisze  8)
PSN : Pawel100686
X BOX LIVE : Pawel100686
STEAM / ORGIN  : P_ A_B_L_O

Janusz

Jeżeli ktoś się jeszcze nie dodał, to zachęcam do dopisania swoich nazw. Może wreszcie ruszy coś w temacie rozgrywki online na Strefie. ;)