Pomoc w zakupie adaptera - płatność kartą

Zaczęty przez Janusz, Marzec 07, 2015, 22:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

Janusz

Potrzebuję kupić taki adapterek https://shop.elgato.com/bestellen/warenkorb.asp?mid=4&artikelnr=2GC309906000&menge=1&sid=2&wid=1 Problem w tym, że jestem dość zaściankowy i nie korzystam z kart kredytowych, itp. a niestety z tego co widzę sklep Elgato nie oferuje innej możliwości płacenia. Ktoś pomoże w zakupie? Kasę zwrócę na konto.

Młody Szarak

PlayStation SCPH-9002 + PS Controller + 3x MC
PlayStation 2 SCPH-????? + DS2 + 3x MC + 80gb NA
PlayStation 3 CECH-4004C + DS3 + MOVE + EYE


Janusz

Adapter do zgrywania sygnału Composite i S-Video.

Wawrzino

Jak nie chcesz kart kredytowych/płatniczych, to polecam taki wynalazek:
http://prepaid.bzwbk.pl/

Coś jak telefon na kartę. Doładowujesz sobie ją i możesz nią płacić do wysokości doładowania.

Janusz

W zasadzie potrzebuję tego tylko jednorazowo na zakup tego adaptera i stąd pytanie z prośbą o pomoc. Jak się nikt nie odezwie to spróbuję ogarnąć te karty. Rozumiem, że mam wybrać w razie czego kartę walutową?

fixxxer1

Bodzio, mogę Ci pomóc ale jutro, dziś już padam na pysk.
Szukałeś tego na Aliexpress?

Janusz

Hej, nawet nie patrzyłem na Aliexpress bo ten adapter jest dedykowany dla nagrywarki Elgato więc wątpię, żebym gdzieś indziej to znalazł. Z tego co patrzyłem to adapter kosztuje 10 Euro, wysyłka standardowa 5 Euro. Jakby się to zamknęło w tych 15euro to możesz mi wziąć. Ja Ci przeleję kasę na konto. Dzięki z góry :)

fixxxer1

Bodzio, wydaje mi się że coś takiego mam od kamery HD, sprawdzę wieczorem.
Sprawdź ile pinów ma to złącze PS, może będzie pasować.

Janusz

#8
Tak wygląda wejście jak poniżej. Niby mam też 2 Video Grabbery, które by szło jakoś przerobić, ale nie wiem czy się da czy nie? To jakieś uniwersalne wejście? 


nwc

#9
Bodzio - teraz mamy inne czasy, możesz kupić zwykłą debetówką tylko musisz mieć taką opcje, ja w BZBKW mogłem od razu kupować tak, koleżanka w ING albo PKO (nie pamiętam) nie mogła... ogólnie jest to trochę niebezpieczne bo podajesz numer karty, security kod który też znajduje sie na karcie i zapłacone... P.S. Coś mi się wydaje, że to jest normalne wyjście av kiedyś takie dostawałem razem z kartą graficzną, w czwartek będę mógł sprawdzić...

fixxxer1

Mam taki kabel, ale z gniazdami w kolorach RGB. Nie ma tego dodatkowego kabla (chyba S-video).
Jak chcesz to mogę Ci to wysłać.

Janusz

Eh, potrzebuję S-Video. Ale jak to zwykłe AV to jeszcze się rozglądnę za tym, bo to grosze powinno kosztować.


Janusz


fixxxer1

W takim razie wstrzymaj się z zakupem, coś znajdziemy. 60zł za takie coś to stanowczo za dużo.