Problem z RetroCollect

Zaczęty przez next THE flex, Październik 09, 2017, 08:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

next THE flex

Cytat: Desdinova w Wrzesień 03, 2017, 21:51
Również korzystam z retrocollect chociaż panowie mają czasami braki z regionów NTSC U nie mówiąc o NTSC J którego wogole nie prowadzą. No i nie mają katalogów dwóch najnowszych generacji, jak retro to retro  :D

Yo Dinov
Tez masz problem ostatnio z retrocollect.com ? Próbuje wejść na stronę i wyskakuje mi komunikat "you dont have permission..." i tyle. Strona sie nie ładuje tylko takie info na wstępie :/
....so....
...who's....
NEXT
       .THE.
               FLEX

Desdinova

Cytat: next THE flex w Październik 09, 2017, 08:03
Cytat: Desdinova w Wrzesień 03, 2017, 21:51
Również korzystam z retrocollect chociaż panowie mają czasami braki z regionów NTSC U nie mówiąc o NTSC J którego wogole nie prowadzą. No i nie mają katalogów dwóch najnowszych generacji, jak retro to retro  :D

Yo Dinov
Tez masz problem ostatnio z retrocollect.com ? Próbuje wejść na stronę i wyskakuje mi komunikat "you dont have permission..." i tyle. Strona sie nie ładuje tylko takie info na wstępie :/

Tak panie kolego. Już kilka razy mi się taka sytuacja przytrafiła. Zazwyczaj po kilku godzinach strona zaczyna działać normalnie. Myślałem że to kwestia adblocka, ale po wyłączeniu nadal ten sam błąd. Wyczyściłem ciasteczka i próbowałem kilku innych rzeczy które podopowiadał wujek Google ale nic nie pomagało na 100%. Nie wiem czy to nie kwestia serwera z ich strony. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. W trakcie pisania tego posta sprawdziłem stronę i dla mnie wszystko działało.

next THE flex

Cytat: Desdinova w Październik 09, 2017, 17:25
Cytat: next THE flex w Październik 09, 2017, 08:03
Cytat: Desdinova w Wrzesień 03, 2017, 21:51
Również korzystam z retrocollect chociaż panowie mają czasami braki z regionów NTSC U nie mówiąc o NTSC J którego wogole nie prowadzą. No i nie mają katalogów dwóch najnowszych generacji, jak retro to retro  :D

Yo Dinov
Tez masz problem ostatnio z retrocollect.com ? Próbuje wejść na stronę i wyskakuje mi komunikat "you dont have permission..." i tyle. Strona sie nie ładuje tylko takie info na wstępie :/

Tak panie kolego. Już kilka razy mi się taka sytuacja przytrafiła. Zazwyczaj po kilku godzinach strona zaczyna działać normalnie. Myślałem że to kwestia adblocka, ale po wyłączeniu nadal ten sam błąd. Wyczyściłem ciasteczka i próbowałem kilku innych rzeczy które podopowiadał wujek Google ale nic nie pomagało na 100%. Nie wiem czy to nie kwestia serwera z ich strony. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. W trakcie pisania tego posta sprawdziłem stronę i dla mnie wszystko działało.

Dzięki bardzo za informacje. Mam taka sytuacje już od dłuższego czasu, nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Napisałem do nich w tej kwestii i odpisali, ze nie maja pojęcia dlaczego tak jest. Bede rozwiązywać mój problem w najbliższym czasie. Na ich Facebook widziałem, ze wiele osób ma z tym problem.
....so....
...who's....
NEXT
       .THE.
               FLEX

Desdinova

Cytat: next THE flex w Październik 09, 2017, 18:14
Dzięki bardzo za informacje. Mam taka sytuacje już od dłuższego czasu, nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Napisałem do nich w tej kwestii i odpisali, ze nie maja pojęcia dlaczego tak jest. Bede rozwiązywać mój problem w najbliższym czasie. Na ich Facebook widziałem, ze wiele osób ma z tym problem.

Jak długo? Nie przypominam sobie żeby ta sytuacja trwała u mnie dłużej niż 24 godz.

next THE flex

Cytat: Desdinova w Październik 09, 2017, 18:55
Cytat: next THE flex w Październik 09, 2017, 18:14
Dzięki bardzo za informacje. Mam taka sytuacje już od dłuższego czasu, nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Napisałem do nich w tej kwestii i odpisali, ze nie maja pojęcia dlaczego tak jest. Bede rozwiązywać mój problem w najbliższym czasie. Na ich Facebook widziałem, ze wiele osób ma z tym problem.

Jak długo? Nie przypominam sobie żeby ta sytuacja trwała u mnie dłużej niż 24 godz.

Myśle, ze trwa to już Hmmm...No ile...10 dni na pewno a możliwe, ze dłużej. Sprawdzałem kilka dni pod rząd jak zauważyłem to pierwszy raz i jak sytuacja była niezmienna to pomyślałem, ze jakaś kaszanka na serwerze i naprawa trochę potrwa. Okazuje sie jednak inaczej wiec lipka i czekam co tam włodarze namodzą pozytywnego :)
....so....
...who's....
NEXT
       .THE.
               FLEX

szczupi26

U mnie sytuacja z brakiem dostępu trwa już kilka miesięcy. Szukałem rozwiązania w sieci ale żaden z polecanych ogólnie sposobów (adblock, cookies, historia przegladarki) nie pomógł. Działa jedynie odwiedzanie przez proxy ale to mnie dłuższą metę nie urządza

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka


next THE flex

Przeczytałem Twój post o proxy i chciałem zrobić to samo. Niby wszystko spoko, bo strona sie ładuje, ale jak chce sie zalogować to znowu wyskakuje "you dont have permission..." shieeet????...tak fajnie sie strona zapowiadała. Przejrzystsza wszystko spoko a tutaj taka bieda...dajcie spokój :/
....so....
...who's....
NEXT
       .THE.
               FLEX

G-R-Z-E-C-H

Z excelem nie ma takich problemów ;)

next THE flex

Cytat: G-R-Z-E-C-H w Październik 10, 2017, 13:20
Z excelem nie ma takich problemów ;)

Wiem, wiem ale jednak Excel to wszystko trzeba samemu dodawać :) Kolekcjonuje płyty winylowe od jakiś 15 lat i używam do tego strony znanej na całym świecie discogs.com. Przy albumie sa informacje jak data wydania, wydawca, miejsce nagrywania, barcode, producent itp itd. Tak samo jawiło mi sie www.retrocollect.com dużo informacji, wszystko ładne i przejrzyste....
....so....
...who's....
NEXT
       .THE.
               FLEX

Janusz

Wiecie co ja też miałem z kilkoma stronami swego czasu z tym problem. Pamiętam, że wchodząc na gbforever, retrocollect i kilka innych miałem albo biały ekran, albo jakieś informacje o przeładowaniu itp. Zabawa z cookies, przeglądarkami, historiami itp. nic nie dawała. Szukałem informacji  w necie i też niż. Co ciekawe na telefonie te strony działały, więc ewidentnie było coś po mojej stronie. Dopiero po formacie to ustępowało, ale po kilku miesiącach znowu miałem z tym problem. Tylko już nie pamiętam czy to miałem an W8.1. czy na W10. Obecnie mam z tym spokój póki co.

Desdinova

Cytat: next THE flex w Październik 10, 2017, 14:09
Cytat: G-R-Z-E-C-H w Październik 10, 2017, 13:20
Z excelem nie ma takich problemów ;)

Wiem, wiem ale jednak Excel to wszystko trzeba samemu dodawać :) Kolekcjonuje płyty winylowe od jakiś 15 lat i używam do tego strony znanej na całym świecie discogs.com. Przy albumie sa informacje jak data wydania, wydawca, miejsce nagrywania, barcode, producent itp itd. Tak samo jawiło mi sie www.retrocollect.com dużo informacji, wszystko ładne i przejrzyste....

A jakbyś się zalogował przez komórkę to ten sam problem?

next THE flex

Cytat: Desdinova w Październik 10, 2017, 21:47
Cytat: next THE flex w Październik 10, 2017, 14:09
Cytat: G-R-Z-E-C-H w Październik 10, 2017, 13:20
Z excelem nie ma takich problemów ;)

Wiem, wiem ale jednak Excel to wszystko trzeba samemu dodawać :) Kolekcjonuje płyty winylowe od jakiś 15 lat i używam do tego strony znanej na całym świecie discogs.com. Przy albumie sa informacje jak data wydania, wydawca, miejsce nagrywania, barcode, producent itp itd. Tak samo jawiło mi sie www.retrocollect.com dużo informacji, wszystko ładne i przejrzyste....

A jakbyś się zalogował przez komórkę to ten sam problem?

Kurde właśnie loguje sie z telefonów. Oby dwa na Safari iPhone 5C i iPhone 6S. Czy to przez wifi w domu czy przez wifi  gdzie indziej czy w ogóle internet z sieci zawsze ten sam błąd. Jestem z nimi w kontakcie pisze w tej sprawie. Mówią, ze sa w szoku ze tak mam bo nie jestem na "banlist" u nich a to wyglada jakbym miał ◽️Zablokowany dostęp. Prosili bym jak miał kogoś z podobnym problemem to żebym poprosił o napisanie do nich. Jak masz chęć to możesz skrobnąć kilka słów prawdy.
....so....
...who's....
NEXT
       .THE.
               FLEX

Desdinova

Cytat: next THE flex w Październik 11, 2017, 09:04
Cytat: Desdinova w Październik 10, 2017, 21:47
Cytat: next THE flex w Październik 10, 2017, 14:09
Cytat: G-R-Z-E-C-H w Październik 10, 2017, 13:20
Z excelem nie ma takich problemów ;)

Wiem, wiem ale jednak Excel to wszystko trzeba samemu dodawać :) Kolekcjonuje płyty winylowe od jakiś 15 lat i używam do tego strony znanej na całym świecie discogs.com. Przy albumie sa informacje jak data wydania, wydawca, miejsce nagrywania, barcode, producent itp itd. Tak samo jawiło mi sie www.retrocollect.com dużo informacji, wszystko ładne i przejrzyste....

A jakbyś się zalogował przez komórkę to ten sam problem?

Kurde właśnie loguje sie z telefonów. Oby dwa na Safari iPhone 5C i iPhone 6S. Czy to przez wifi w domu czy przez wifi  gdzie indziej czy w ogóle internet z sieci zawsze ten sam błąd. Jestem z nimi w kontakcie pisze w tej sprawie. Mówią, ze sa w szoku ze tak mam bo nie jestem na "banlist" u nich a to wyglada jakbym miał ◽️Zablokowany dostęp. Prosili bym jak miał kogoś z podobnym problemem to żebym poprosił o napisanie do nich. Jak masz chęć to możesz skrobnąć kilka słów prawdy.

Spokojowo ale pewnie dopiero w weekend. Daj znać co z tego wyjdzie.