Ciekawe materiały o retrogamingu

Mitsu · 10414

Offline Mitsu

• Strefowy Entuzjasta
    • Reputacja: 10
  • Odznaczenia Użytkownik z minimum czteroletnim stażem na forum.
Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 07, 2020, 10:39:21

Kocham tego gościa :D

Offline R4Zi3L

• Nowy
  • *
    • Reputacja: 0
  • PSN ID: Borsuk_2
Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 30, 2020, 15:25:00

Offline Mcin

• Strefowy Dyskutant
    • Reputacja: 9
Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 30, 2020, 22:26:08
Rzuce kanaelm zajmującej się pegasusem Contrabandy:
https://www.youtube.com/channel/UCMFiejE_fUK-1b_xbFYTaog/videos
Mnóstwo relacji zlotowych i wewnętrznych dowcipów, z punktu widzenia kogoś głodnego ciekawostek warto zerknąć na:
- autorskie dema, między innymi na mapperze VRC6
- Unikatowe materiały historyczne w postaci wywiadów z panem trojakiem, załozycielem firmy Matt produkującej joysticki i pady, oraz panem Tatarkiem, założycielem firmy Tatarek, tej, co robiła Pegasusom zasilacze :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2020, 14:15:43 wysłana przez Bodzio »

Offline Namingway

• Strefowy Entuzjasta
    • Reputacja: 14
  • Odznaczenia Użytkownik z minimum czteroletnim stażem na forum.
  • PSN ID: Namingway_PL
Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 31, 2020, 10:04:16

Jakiś komentarz do tego linku? O co tu chodzi? Czyżby kolejna próba promocji swojego kanału czy coś?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2020, 14:15:52 wysłana przez Bodzio »

Online TheUrien84

• Strefowy Nałogowiec
    • Reputacja: 50
  • Item Collector
  • Odznaczenia Użytkownik z minimum czteroletnim stażem na forum. Użytkownik, który może pochwalić się napisaniem na forum minimum 1000 wiadomości.
Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 31, 2020, 10:27:41
Kolega zapostował świetny film, który znam swoją drogą. Gdzie tu widzisz podstęp? To wszystko 3ba od razu komentować?  Raziel to normalny user, nie spamer.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2020, 11:22:47 wysłana przez TheUrien84 »

Online SALADYN

• Zasłużony
  • Strefowy Maniak
    • Reputacja: 46
  • Odznaczenia Użytkownik z minimum czteroletnim stażem na forum. Użytkownik, który może pochwalić się napisaniem na forum minimum 1000 wiadomości. Odznaka za wsparcie Strefy w serwisie Patronite w 2020 roku. Najwyższe odznaczenie na forum. Odznaka za wkład w rozwój Strefy na różnych polach. Odznaka za wsparcie Strefy w serwisie Patronite w 2019 roku. Odznaka za wsparcie Strefy w serwisie Patronite w 2018 roku.
  • PSN ID: saladyn_zl
Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 31, 2020, 11:29:53
Kolega jest na tyle świeży że powinien napisać choć jedno zdanie co to za filmik żeby zachęcić do jego obejrzenia i zawiązać jakąś dyskusje.

Offline mariusz391

• Strefowy Dyskutant
    • Reputacja: 11
Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 31, 2020, 12:06:30
Wcale mnie reakcja Namingwaya nie dziwi. Jakiś nołnejm z 7 postami wrzuca jakiś filmik bez żadnego komentarza pod jakim kątem mielibyśmy go rozpatrywać. Nawet jeśli to nie spamer to całość wygląda co najmniej dziwnie

Online TheUrien84

• Strefowy Nałogowiec
  • Item Collector
  • Odznaczenia Użytkownik z minimum czteroletnim stażem na forum. Użytkownik, który może pochwalić się napisaniem na forum minimum 1000 wiadomości.
Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 31, 2020, 12:58:11
Czy kolega łamie w ten sposób jakiś regulamin? Postuje ciekawe rzeczy, wystarczy wejść w jego avatar by dowiedzieć się jak zawitał na forum. Stara szkoła panowie. Mariusz ty jesteś za to nejm. Jakie grono uciśnionych wy tak serio?

Na koniec mnie reakcja @naminga i twoja w roli adwokata dziwi. Miłego dnia.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2020, 13:04:50 wysłana przez TheUrien84 »

Offline mariusz391

• Strefowy Dyskutant
Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 31, 2020, 13:02:44
No rzeczywiście niewiarygodnie wartościowy użytkownik ,,starej szkoły''
7 postów z czego najdłuższy brzmi
,,Cześć, trafiłem dzięki TheUrien84''
Więc nawet to co teraz pisze jest dłuższą wypowiedzią niż wszystkie jego razem wzięte. Wiec fakt, wolę być nejmem niż tą starą szkołą

Online TheUrien84

• Strefowy Nałogowiec
  • Item Collector
Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 31, 2020, 13:15:14
Boli cię coś? Nie bardzo rozumiem cię jak gdyby o co ci się rozchodzi.  O0

Strefa PSX jest jak strefa wolnych myśli. Ma przed tobą klęknąć na kolano i napisać tyrade, żeby stał się dla ciebie nejmem? W żaden sposób nie złamał regulaminu, zapostował ciekawy film jak robi to wielu, tworzysz gówno burze z niczego, człowieku... Już nawet nie mogę namingowi odp? Od razu dwóch bialorycerzy leci w kontrze?  Nie trzeba być żadnym geniuszem, by rozkminic, że postuje różne kanały. @ naming być może tego nie sprawdził, nikt do niego nie ma pretensji, tym bardziej, że ostatnio tyle botów na Strefie. Ale twoja gadka wydaje się już nie potrzebna i bynajmniej śmieszna.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2020, 13:28:47 wysłana przez TheUrien84 »

Offline alf

• Strefowy Maniak
    • Reputacja: 30
  • Odznaczenia Użytkownik, który może pochwalić się napisaniem na forum minimum 1000 wiadomości.
  • PSN ID: Sir_Donaldez
Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 31, 2020, 13:33:58
Zerknąłem na filmik i widze ze jest całkiem świeży na YT bo z przed dwóch dni. Jego autorem jest R4Zi3L ?
Z gier które przedstawia ograłem Lunacy i mogę polecić jako jedną z najlepszych gier "mysterious" na Sega Saturn.

Offline mariusz391

• Strefowy Dyskutant
Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 31, 2020, 13:40:03
W sumie to nie wiem jak Namingway, ale myślę że całej tej ,,tyrady'' by nie było gdyby po prostu twój kolega wrzucał te filmiki do wspólnego działu
https://strefapsx.pl/forum/ogolny-konsole-gry/ciekawe-materialy-o-retrogamingu/
Wtedy czy dopisałby do tego zdanie czy nie, nie miałoby znaczenia, kto by chciał to by se kliknął. Natomiast jak tworzę nowy temat to staram się go zrobić tak by zachęcić ewentualnych komentujących do jakiejś dyskusji, co zresztą robi też myślę 90% forumowiczów.
Więc fakt - nie mogę w żaden sposób insynuować że twój kolega łamie regulamin, jednakże sposób tworzenia przez niego tematów jest co najmniej dyskusyjny

Offline Bodzio

• Administrator
  • Strefowy Maniak
    • Reputacja: 77
    • strefaPSX
  • PSN ID: Bodzio_PSX
Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 31, 2020, 14:23:07
Spokojnie, @R4Zi3L może mieć różne przyzwyczajenia z innych for lub miejsc bo dopiero się tu pojawił, więc należy być wyrozumiałym. :)

Niemniej panowie mają rację, bo przy zakładaniu nowego wątku fajnie jakby post miał jakąkolwiek treść, nawet tak zdawkową jak tutaj https://strefapsx.pl/forum/psx-ogolny/ciekawe-video-o-playstation/ ale jednak coś do czego pozostali użytkownicy mogą się odnieść. Bo tak to nie bardzo wiadomo "co autor miał na myśli", a filmik ciekawy.

Bez tego trochę to podchodzi po punkt 6 regulaminu. :)
6. Nie ograniczaj odpowiedzi na dany temat do zdawkowego „Ok”, „Spoko” itp. ale umieszczaj jakiś bardziej merytoryczny przekaz.

Posty przeniosłem do wątku z ciekawymi materiałami o retro bo bez treści bardziej się tutaj nadaje w takiej postaci.

Kończymy temat i wracamy do meritum. ;)

Online TheUrien84

• Strefowy Nałogowiec
  • Item Collector
Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 31, 2020, 14:37:04
@Bodzio kończymy. Nietaktem jest obrażać nowych userow od no-name. Kolega ma profilowe, ma nazwę. Wystarczy spojrzeć ile na Strefie jest userow, a ilu udziela się faktycznie.

Nikt też nie ma prawa do wymagań czegoś na kimś. To taka druga kwestia, której nie lubię. Kolega może nie mieć w zwyczaju pisać.  Nie zasłużył jako nowy na pocisk od no nejm. Nie mniej temat dla mnie zakończony.

Offline Mcin

• Strefowy Dyskutant
    • Reputacja: 9
Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 25, 2020, 17:45:25