Nintendo Switch - wątek ogólny

Zaczęty przez Janusz, Styczeń 17, 2018, 23:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

alf

Dzięki za odzew!

Wpisuje w allegro 8bitdo ultimate 2c i wyskakują głównie te do PC-ta (btw. dzieki za rade by zwracać na to uwage, bo to wszystko wygląda tak samo w moich oczach).

Taki wyskoczył z opisem że do Switcha:
https://allegro.pl/oferta/8bitdo-ultimate-2c-bt-controller-blue-17979143240?bi_s=ads&bi_m=productlisting:desktop:query&bi_c=MTY1NzcyMjMtMGY4Yi00YmRmLTk5NzAtMjZjZmM5NjEzYTUwAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=7bdfbaca-3083-4867-a444-92cf69c2a54c

Cena allegrowa ~140PLN.
No i słaby wybór kolorów, chciałem normalny czarny a widze same tęczowe.

Czy warto brać to z ali by było taniej? Jeżeli tak, to macie sprawdzonego dostawce? Wydawalo mi sie ze 8bitdo mialo oficjalny sklep na ali ale coś nie moge go znaleźć, jak wchodze przez google to niby pokazuje 8bitdo official store ale jak klikam w konkretne przedmioty to przenosi mnie do różnych sprzedawców.

Kirby

@alf na Amazon taniej 119 zł https://amzn.eu/d/0c4t6m0

Na Ali jeszcze taniej 84 zł z kodem BFPL03

Megadeth

Cytat: alf w Grudzień 01, 2025, 20:12Czy warto brać to z ali by było taniej?

Kupiłem tutaj:

https://pl.aliexpress.com/item/1005008291160095.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.76.e8871c24HlUxgX&gatewayAdapt=glo2pol

Kupiłem 10 lipcza za 80zł, widać jest "promocja" na black friday.

Ogólnie jak nie masz ciśnienia to bierz z alli. Ja wziąłem tego ciemno niebieskiego.

Rocho

#738
Alf bież z aliexpress. Szkoda przepłacać.

Też brałem dwie sztuki z tego sklepu co @Megadeth.

Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

alf


Kirby

https://sklep.cdaction.pl/shop/cd-action-switch-magazyn-case/

Co myślicie? Niby zapowiada się interesująco, ale cena jednak trochę rani portfel

12step

55 zł za 148 stron od ludzi związanych z CD Action? Pytasz dzika czy....

Cytat
Przegląd gier: od największych hitów, przez ukryte perełki, po gry dla rodziny.
Poradniki: jaki kontroler wybrać, w które Pokémony zagrać i jak działa Gothic na Switchu.
Dziwne Nintendo: unikalny dział o zapomnianych akcesoriach i szalonych patentach z Kioto.
Publicystykę: o relacjach Nintendo z polskim rynkiem.

Nie brzmi jakby tam było coś wartego uwagi jak dla mnie...
ore ore szabadabada amore

killy9999

Cytat: Kirby w Grudzień 06, 2025, 20:39Co myślicie? Niby zapowiada się interesująco, ale cena jednak trochę rani portfel
W wersji bez futerały na kartridże jest za 35 zetów - to już znośniej.

Nie chcę kupować kota w worku. Poczekam aż będzie w Empikach, przejrzę i zdecyduje. Wstępnie jestem raczej ja nie, ale kto wie - może wymyślą coś, co sprawi że warto będzie kupić.

12step

Czy to jest w końcu jednorazowy specjal czy regularne wydawnictwo?
ore ore szabadabada amore

alf

Cytat: 12step w Grudzień 07, 2025, 16:46
Czy to jest w końcu jednorazowy specjal czy regularne wydawnictwo?

Również zadaje sobie to pytanie.

Jest taki wpis...

CytatPierwszy magazyn stworzony z myślą o polskich posiadaczach konsol Nintendo Switch i Nintendo Switch 2.

... który mi sugeruje że planują coś więcej niż jeden numer.

Z drugiej jednak strony, nie widze nigdzie wielkimi literami że to będzie 'nr 1', ani informacji czy to będzie miesięcznik czy kwartalnik.

Więc zakładam że to jednorazowy wypust i jak się przyjmie to będzie pewnie nieregularnie wychodzić więcej takich.

Z mojej strony zupełnie brak zainteresowania tym czasopismem. PSX Extreme od wielu lat recenzuje gry na Switcha, nie widze powodu by nagle powstawało kolejne czasopismo. Patrząc po tym, że PSX Extreme nie jest już tylko czasopismem poświęconym jednej konsoli (PlayStation) lecz wszystkim konsolom dostępnym na rynku, nie wróże sukcesu gazetom które próbują celować w stricte jeden system.

retron67

A Ja wróże ,bo skoro na zachodzie EU są tego typu czasopisma i są czytane ,każda platforma miała swój papierowy dom,nawet Game Boy Mono. Temat Switch to ogromny wątek ,bo jest przepastna biblioteka gier na niego . Inna sprawa jak do tego podejdzie załoga stricte z PC i pewnie będzie jak zawsze ....

Wszystko może być i nic nie musi. Na wyspach wychodzi i ZX Spectrum i Amiga i C64 i ludzie kupują co miesiąc.

Morden

Cytat: alf w Grudzień 07, 2025, 18:10Również zadaje sobie to pytanie.

Niby nie mówią o pierwszym numerze, ale nazywają to jednak magazynem, więc kto wie. Okładka nie wygląda na finalną ani magazynową, więc wszystko się jeszcze okaże. No ale zakładać magazyn Switch i Switch 2 w 2026? Dziwna decyzja. Wiem że Switch 2 dopiero się rozpędza a pod choinką na pewno wyląduje spora ilość konsol Nintendo, ale czy nie jest na to trochę późno?

Na pewno decyzji o założeniu magazynu poświęconego danej platformie nie podejmuje się spontanicznie i mają do tego jakieś dane marketingowe, a że ja nie jestem zupełnie taką publikacją zainteresowany to inna sprawa.
Nowy Singiel - Gamer Pro Max - Już w EMPiKu

12step

#747
Cytat: TheUrien84 w Grudzień 07, 2025, 18:21A Ja wróże ,bo skoro na zachodzie EU są tego typu czasopisma i są czytane ,każda platforma miała swój papierowy dom,nawet Game Boy Mono. Temat Switch to ogromny wątek ,bo jest przepastna biblioteka gier na niego . Inna sprawa jak do tego podejdzie załoga stricte z PC i pewnie będzie jak zawsze ....

Cena dla retromaniaków, treść dla normików



Cytat: Morden w Grudzień 07, 2025, 18:42Na pewno decyzji o założeniu magazynu poświęconego danej platformie nie podejmuje się spontanicznie i mają do tego jakieś dane marketingowe

Mam duże wątpliwości, czy CD Action ma takie profesjonalne zaplecze jak kiedy wydawał ich Bauer. Nie wygląda na to za bardzo.
ore ore szabadabada amore

retron67

Społeczeństwo lat 90 to już nie 12 latki . Mediana 30-40 lat ,do takich osób jest kierowany magazyn. Inna sprawa ,że od 2010r zbieram Retro Gamera i EDGE mam prawie Full Set i ta cena Mnie nie przeraża. Jeśli jakość będzie top ,to nie zbankrutuje przez 60 zł ,bo tyle dziś kosztuje druk . Tanio już było

12step

No nie no, jakość będzie jak CD Action bo jak ma być inaczej. Jak dla kogoś to jest top, to będzie top.
ore ore szabadabada amore