Prośba o pomoc :) - Spawn z alliexpress

Zaczęty przez monciak, Lipiec 20, 2018, 09:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

hankie

Nie odpalisz gry z platformy 16bit na platformie 8bit. :) To inna era. Odpali to Super Nintendo.

Jeśli chciałabyś dłużej zabawić na forum, dawaj do wąteku powitalnego:
https://strefapsx.pl/forum/strefa-forumowicza/przedstaw-sie-i-napisz-cos-o-sobie/

Przesuwam temat - bo kategoria inna.

alf

To nie jest gra na pegazusa tylko na super nintendo. Na dodatek to kiepska reprodukcja z Chin.
Gier na pegaza jest sporo na allegro, lepiej poszukaj tam.