Pegasus - "family game".

Zaczęty przez Manifesto, Luty 12, 2015, 21:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

bms

Na bazarach już nie ma. Szukałem jakiś czas temu Rambo itp. ;)

hankie

Ja chęcią kupiłbym klon ENDING MAN TERMINATOR - ale ten model bez chińskich napisów. Wytrzymał mi cztery lata, zasilacz o dziwo cały czas sprawny i inny niż te obecnie dołączane. Postawiłem go pod śmietnikiem z cartem 9999999 in 1, dopisałem kartkę DZIAŁA BEZ PROBLEMU i po kwadransie ktoś przygarnął. Lepsze carty rozsprzedałem osobno.

Ale szczerze, to gdybym za free nie dostał 8bitowca to nie wracałbym już do tego sprzętu...

adikropkaer

Pamiętam jak kiedyś na święta rozpakowywałem prezent od babci, chwila bicia serca, widok szaraka na pudełku, a to tylko Polystation :< Kolejny klon nesa. Ech, te dziecięce rozczarowania.

alf

hankie jakbys chcial to mam u siebie ending man terminatora i to w boxie :D
Ale o ile mnie pamiec nie myli to chyba Twoja dziewczyna miala NESa na stanie. Albo to byl gumislavC:-)

hankie

Kuźwa, nie kuś :P (masz fotę?) To był chyba najlepszy klonik. Laska @Gumislava miała komplet NESika. Moje ledwo za dzieciaka na Pegaklonie grała.

alf

Wygrzebie to z piwnicy i zrobie zdjecie. Jakbym zapomnial to mozesz sie przypomniec :)

JT

Cytat: Stall w Listopad 02, 2018, 09:54
Pytanie tylko po co kupować i się zagrać chińskimi podróbami z rakotwórczego plastiku, skoro emulator pójdzie nawet na pralce?
Po to żeby nie mieć laga i żeby mieć jakiś kontakt ze sprzętem, nawet jeśli nie oryginalnym to i tak lepszym niż emulatory.
PS2MR

Stall

@UP
Wątpię żeby taki najtańszy, Chiński Peg:

był lepszy pod jakimkolwiek względem od emulatora.
Jedyne co może na jego korzyść przemawiać to ew. nostalgia, chociaż podejrzewam, że ciężko o nią stosunku do sprzętu o takiej jakości.

hankie

A ja powiem szczerze, że chyba na takiego za 20 plnów to bym się chyba nie zdecydował :P Chyba ze względów bezpieczeństwa. Jeśli chodzi o taniznę to ew tylko do ww modelu, który wspomniałem.

Quake96

Cytat: hankie w Listopad 02, 2018, 14:44
Ja chęcią kupiłbym klon ENDING MAN TERMINATOR - ale ten model bez chińskich napisów. Wytrzymał mi cztery lata, zasilacz o dziwo cały czas sprawny i inny niż te obecnie dołączane. Postawiłem go pod śmietnikiem z cartem 9999999 in 1, dopisałem kartkę DZIAŁA BEZ PROBLEMU i po kwadransie ktoś przygarnął. Lepsze carty rozsprzedałem osobno.

Ale szczerze, to gdybym za free nie dostał 8bitowca to nie wracałbym już do tego sprzętu...

W ostatnią niedzielę na giełdzie u armeńca widziałem takiego klona, ale za samą konsolę, do tego na pierwszy rzut oka grzebaną (brak diody LED) chciał 25zł, więc poszedłem dalej.

el
Cytat: hankie w Listopad 04, 2018, 13:39
A ja powiem szczerze, że chyba na takiego za 20 plnów to bym się chyba nie zdecydował :P Chyba ze względów bezpieczeństwa. Jeśli chodzi o taniznę to ew tylko do ww modelu, który wspomniałem.

Ja raz się zdecydowałem. Mam tego gluta do dzisiaj, ale pady rozpadły się w rękach. Polutowałem kabel do jakiegoś starego pegazusowego pada i jeszcze pograłem, ale ogólnie żal tchu na ten syf. Konsola sama w sobie typowy klon, ale obudowę od razu bym zmienił, gdybym miał to traktować poważnie.

W sumie, to jakaś obudowa od PSone, czy PS3 się wala... :D


psmaniac

Dobra, stary pokopał w piwnicy i będzie się działo w weekend  :D







Znalazłem tez kilka sztosów  :o


===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


Mcin

#42
Większość wygląda na takie, gdzie Okładka nie odpowiada treści... ale Battletoads wygląda na właściwy. Jeśli tak, winszuję odkopu.
Jeśli Super Contra 6 widoczna  na obrazku jest hackiem Contry force, o którym myślę, to też fajno :)

Aha @alf, przeczytałem cały wątek, i na pytanie o ewentualne przewagi NESa PAL mam dwie odpowiedzi - Elite i demo High Hopes. Nie mam takiej maszynki, ale jakbym miał, to bym odpalał tylko to :)
Net Yaroze to życie. Net Yaroze to Nadzieja.

alf

O Pany, odkopaliscie watek pegasusowy w ktorym widze mialem zajawke tym sprzetem rok temu.

U mnie potoczylo sie tak, ze poszedlem w NESa w PALu bo wyszlo to taniej i lepiej niz zabawa w zuzyte pegasusy za ktore wolaja na allegro po 400 pln.
Aktualnie jednak przeszedlem z nesa na nes mini by moc cieszyc sie obrazem na telewizorze / monitorze z wejsciem hdmi. To duza wygoda - masz wszystkie najwazniejsze gry w jednym, konsola jest mala no i podlaczasz szyciutko do jakiegokolwiek nowoczesnego wyswietlacza.

Elite i demo High Hopes ? Nie wiem o czym mowisz Mcin.

adikropkaer

A jak dobór gier? Będziesz coś dogrywał?