Nie żyje twórca NES i SNES.

Zaczęty przez psmaniac, Grudzień 09, 2021, 13:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

psmaniac

===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


alf

Yup czytałem, chyba wszystkie polskie konsolowo - growe portale dzisiaj tym żyją i wbijają sobie kliknięcia.
Smutne to, ale starość i śmierć dopadnie każdego, normalna kolej rzeczy.

Janusz

Przykre i taka kolej losu niestety. Wstyd się przyznać, ale nie zakodowałem tego Pana z imienia i nazwiska. Mam duży szacunek, szczególnie po lekturze książki o Moricie, do tych wszystkich twórców z Japonii, którzy w powojennej zawierusze ulepili coś z niczego. W dużej mierze to ich pracy, etosowi pracy w Japonii oraz specyfice tego kraju zawdzięczamy to jak cała branża konsolowa przez lata wyglądała.

hankie

Niestety,  rzecz naturalna... Niemniej jednak - musimypamiętać, bo to jeden z tytanów nowożytnego gamingu.

Rocho

Wybrańcy bogów umierają młodo.
Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/