Zycie na regale czyli kolekcja :)

Zaczęty przez NOskillJERRY, Październik 18, 2019, 03:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

Janusz

Cytat: NOskillJERRY w Kwiecień 13, 2023, 19:01I tak są tam wszystkie Singstary w regionie PAL, nawet to cholerne Singstar Africaanse Treffers wydane w RPA.

No to tym bardziej podziwiam :)

Wawrzino

Zasadnicze pytanie: masz w co grać? :P
Żarty na bok, gratuluję full seta i cierpliwości, zeby to wszystko zebrać. Półki z grami wyglądają rewelacyjnie i aż się oko cieszy na taki widok.

NOskillJERRY

Haha nigdy nie ma w co grać, czym więcej tym mniej   :))
Dzięki!

adikropkaer

Gratuluję full seta i osiągnięcia założonego celu, żeby coś dociągnąć do końca bez porzucenia!