[Mareczek720] Kolekcja Mareczka

Zaczęty przez Mareczek720, Lipiec 15, 2015, 21:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mareczek720

Hej.

W końcu zaprezentuję swoją kolekcję :D

Więc tak:

Zestaw sentymentalny ponieważ jest mojej siostry, która zakupiła szaraczka na komunię  SCPH-5502 z Dualshockiem:


PS One w boksie z memorką również w boksie:


Karty pamięci PS One:


Specialised ASCIIWARE pad:


"The Glove" rękawica:



SCPH-1002:



SCPH-9002 z Dualshockiem którego używam na co dzień do grania.


Gry:


Kolekcja trochę mała ale za kolekcjonowanie zacząłem się brać od lutego.
Co do sprzętu to wszystko jest w stanie bardzo dobrym i idealnym.
Co do gier to dwie wymagają regeneracji tj. Loaded i Action Bass (chodzą bez problemu ale mają dużo mikro rysek) inne w stanie minimum dobrym z plusem. Jeżeli chodzi o tak mała liczbę gier to zbieram gry w które gram a nie żeby ozdabiały gablotę inaczej jest ze sprzętem :)

PS. Sprzęt może wydawać się pożółkły ale to wina światła a raczej żarówki w lampce.

Schizo

Zazdroszczę scph-1002 w takim stanie :P Mój jest żółty i pęknięty w jednym miejscu :(
Mój kanał na Twitch: https://twitch.tv/lubiestaregry

Mareczek720

Z SCPH-1002 jest bardzo zadowolony stan dosłownie idealny, nawet w środku nie był zakurzony ani nic jak go rozkręcałem.

Janusz

Ładnie to się prezentuje i do zdjęć widać się przyłożyłeś. Tego SCPH-1002 faktycznie można pozazdrościć bo wygląda super, ale mi bardziej podoba się ten pad od ASCII. Jakbyś był w stanie go obfocić podobnie jak ja tutaj http://strefapsx.pl/no-8100e-asciiware-asciipad/ to można by było wrzucić info o nim na Strefę ;)

Mareczek720

Z wielką chęcią obfocę pada bo wygląda dosłownie jak w stanie mint, więc cyknę jutro foty i wyślę Ci na PW i dzięki za propozycję :)

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka


Janusz

Super! A jak tam ta rękawica w ogóle? Faktycznie nie działa?

Mareczek720

Działa, działa grałem nią w Demo One i takie gry jak Wip3out i Ridge Racer.

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka


Janusz

Fajnie, to naprawdę Ci się trafił świetny zestaw wtedy :)

Mareczek720

Z tego zestawu jestem bardzo zadowolony, myślę, że był to drugi najlepszy zakup po PS One.

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka


Mareczek720

Do kolekcji doszło:
Wipeout 3 Special Edition w stanie dobrym.

Bryloczek znaleziony w kubku z długopisami, pamiętam, że dostałem go od wujka w wieku 7-9 lat.

Janusz

Super Wipeout, jakby nie doszedł do mnie niedawno to bym mocno zazdrościł ;)

Mareczek720

Torba dołączyła do kolekcji, została wyprana i wyczyszczona w środku, ogólnie jej stan oceniam na bardzo dobry z minusem.

Mareczek720

Akuji przyszedł już tydzień temu, ale dopiero teraz miałem czas żeby pstryknąć fotkę i się pochwalić :D


Janusz

Fajna okładka, co do gry się nie wypowiem bo szczerze nigdy nie grałem w ten tytuł.