[ManiakRetro] Moja skromna i rozwijająca się powoli kolekcja :)

Zaczęty przez ManiakRetro, Kwiecień 05, 2018, 19:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

ManiakRetro

Siemanko wszystkim :)

Tu będę dzielił się z wami moją kolekcją i zdobyczami :)

A więc na pierwszy ogień idzie PSX ( Pierwsze Playstation)

Gry pudełkowe i sprzęt:


Konsola po prawej to model SCPH-5552 a po lewej SCPH-7502


Na Kolejnych fotkach demka i gry które kupiłem w ciuchalndach na giełdach i targach staroci i podostawałem lub zostały dołączone do innego zakupu

 








bms

Hmmm ciekawe co jest na płytce z best gejmami? :)

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka


ManiakRetro

Jeżeli masz na myśli płytkę opsm best ever ever games demo
to znajduje się na niej :

Gran Turismo 2
crash bandicoot 3 video
Final Fantasy VIII video
Wip3out video
Driver
Fifa 2000
Metal gear Solid
Tomb Raider 4

ManiakRetro

Siemanko :)

Czas na czarnulkę :) (ps2)
























W drugim pudełku z Forbidden siren jest część pierwsza





ManiakRetro


hankie

Od razu widać, że miłujesz PS2 :) Zawsze lubię oglądać płyty typu demka z gazety, promo dyski, reklamówki gier - mimo, że to nie jakieś megaperełki - ale dla mnie ciekawostki i masa wspomnień. Niestety w odmętach historii masa takich płyt ginęła w śmieciach.

A kolekcjonowanie zaczynałeś na innych platformach od hardware? Dwa NESy - jeden ok, drugi dawca? Będziesz rozwijał n64? Analog w padzie sprawny? :)

Coś mi się w oczy na PS2 rzuciło, sprawdź priv.

ManiakRetro

Hej Hej hankie :)

Po kolei

Tak dobrze zauważyłeś mam tam sporo demek i trochę promek na ps2 :)
a propo promek to był bardzo dobry dil 1zł za sztukę :)


Co do kolekcjonowania Zaczynałem tak jak mówisz od hardware :)

Oba Nesy są sprawne ten bez klapki dostałem za free ten drugi wyniósł mnie jakieś 30zł :)

co do ps2 to zapomniałem na fotce umieścić mam jeszcze metal gear solid 3 w stelbooku :)

Analog w padzie do N64 jak najbardziej jest sprawny :)