Psmaniacowe Gameplaye na YT

Zaczęty przez psmaniac, Sierpień 28, 2019, 00:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

psmaniac

Jako że moja córa kupiła kartę do nagrywania gameplay-ów, stary sobie też kanał zrobił . A co?  :D

Niedługo wrzucę test emulacji gier z Psx na Xbox z 1.4 GHz. ;)









===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


retron67

Czas odpalić swojego pstryka z cfw ;) Rad przywodzi mi na myśl Loaded,też zajebista muzyka i ten widok z góry. Sztosik jakość, sam będę musial zastosować nagrywajke w 3 sezonie swoich longów ;) Bo z poziomu blachy i software za dużo pieprzenia z nowymi generacjami.

psmaniac

#2
Cytat: psmaniac w Sierpień 28, 2019, 00:19Sztosik jakość, sam będę musial zastosować nagrywajke w 3 sezonie swoich longów ;) Bo z poziomu blachy i software za dużo pieprzenia z nowymi generacjami.

Polecam Ci Elegato HD60 s, świetna sprawa, ale uwaga, nie lubi słabych kart graficznych. Np. na moim Lenovo T500 z Intel HD 3000 i stacjonarnym z Nvidia GTS 450 można zpomnieć. U córki na Lenovo z50 dopiero ruszyło.

Dzisiaj spróbuję nagrać miedzy innymi, emu Sega Saturn na Odroid xu4, trochę emulacji psx-owej na Xklocku z 1.4 Ghz i Astral Chain na pstryka  ;)
===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


ndl

Oooo, dobre rzeczy, subskrybuje!

psmaniac

Jak ktoś nie lubi Technotronic, to dzisiaj nic nie poradzę, coś mi się zblokował i nie mogę go wyłączyć  :D
Jutro muszę looknać co się posypało.

===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


Rocho

Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

psmaniac

#6
Na początku myślałem, że  Astral  Chain urwie dupsko, ale później  już ten klimat pomieszanej Bayonetty z  Transformers mi nie podszedł.
Wyciąłem 5 sekund z gry, bo audio szwankowało i po obróbce  avidemux-em  już jakość gorsza  wyszła.  :o


===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


hankie

Mnie najabrdziej chyba kręcą Twoje sprzętowe perypetie - modziki, upgrady, restoracje :) Będę oglądał. Ok, Switcha też dozuję, bo mi się od pewnego czasu ta platforma widzi;)

psmaniac

Cytat: hankie w Sierpień 29, 2019, 15:03Mnie najabrdziej chyba kręcą Twoje sprzętowe perypetie - modziki, upgrady, restoracje :) Będę oglądał. Ok, Switcha też dozuję, bo mi się od pewnego czasu ta platforma widzi;)

Za późno. Nie mam już co modyfikować. :)
===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


hankie

Cytat: psmaniac w Sierpień 29, 2019, 18:49Nie mam już co modyfikować.
Możesz w wolnym czasie wyrzeźbić formę wtryskową do produkcji customowych obudów do konsol. Zrobić handhelda z Xboxa Classic. Dużo możliwości :D LOL

psmaniac

Taa, upgrade ps4 do ps5 i takie tam.  :D Coś się wymysli w wolnym czasie.  ^-^
===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


psmaniac

#11
Wreszcie jakaś porządna rozpierducha na pstryka. Stary będzie chyba zagrywał  8)


===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


psmaniac

#12
Żeby nie było, że stary zapomniał o swoich fanach  ;D



Wrzucam jeszcze krótki test ze Spyro. Może na filmie tak nie widać, ale gra ma dużo lagów.

===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


psmaniac

Po dłuuugiej przerwie, stary zaczyna znowu wariować z gamepley-ami.   O0
Uwaga! Uwaliłem trochę z volume, więc podgłośnić odbiorniki.  8)

===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


makumator

Najlepsze beatemup na Switcha.