[Zaczynamy zabawę] Dziennik Strefowicza - Przechodzimy 30 gier w 2025 roku

Zaczęty przez Janusz, Styczeń 03, 2025, 10:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

JBSuper


12step

ore ore szabadabada amore

G-R-Z-E-C-H

1. PS1 - Medievil - styczeń (20.01)
2. PS2 - Grand Theft Auto: Vice City - marzec (21.03)
3. PS5 - Gran Turismo 7 - kwiecień (12.2024 -21.04.2025)

Qdi

STYCZEŃ
1. PS4 - Dirt Rally - styczeń (05.01) - 26h
2. PC - Colin McRae Rally - styczeń (08.01) - 5h
3. PC - Heroes V: Dzikie Hordy - styczeń (13.01) - ??h
4. PS4 - Chronos: Before the Ashes - styczeń (13.01) - 7h
5. PS1 - Resident Evil - styczeń (22.01) - 12h
6. PC - El Dorado: Złote miasto - styczeń (24.01) - 2,5h
7. PC - Torchlight - styczeń (25.01) - 10h
8. PS5 - GunGrave: G.O.R.E. - styczeń (26.01) - 7h
9. PS1 - Crash Bandicoot - styczeń (30.01) - 1h 18m
10. PS1 - Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back - styczeń (30.01) - 1h 24m
11. PS1 - Crash Bandicoot 3: Warped - styczeń (30.01) - 1h 11m
12. PC - FlatOut - styczeń (30.01) - 7,5h

LUTY
13. PC - Far Cry - luty (04.02) - 10h
14. PC - Delta Force - luty (16.02) - 11,5h
15. PS1 - Bubsy 3D - luty (16.02) - 9,5h
16. PC - Carmageddon - luty (16.02) - 14,5h
17. PS3 - AC/DC Live! - Rock Band Track Pack - luty (18.02) - 6,5h

MARZEC
18. PS4 - Dirt 4 - marzec (04.03) - 51h
19. PS3 - Ace Combat: Assault Horizon - marzec (07.03) - 6,5h
20. PS1 - Raging Skies - marzec (08.03) - 3,5h
21. PC - Battlefield 1942 - marzec (16.03) - 10h
22. PS4 - Dead Cells - marzec (19.03) - 15,5h

KWIECIEŃ
23. PC - Star Wars: Knights of the Old Republic - Kwiecień (01.04) - 33h
24. PC - Saint's Row (2022) - Kwiecień (04.04) - 23h
25. PS3 - Adam's Venture: Chronicles - Kwiecień (07.04) - 7h
26. PS1 - William's Arcade's Greatest Hits - Kwiecień (12.04) - 2,5h
27. PS1 - Road Rash - Kwiecień (12.04) - 9h
28. PS1 - Ridge Racer: Type 4 - Kwiecień (16.04) - 1h
29. PS1 - A Bug's Life - Kwiecień (16.04) - 5h
30. PC - StarCraft - Kwiecień (18.04) - 33h
31. PC - 1Heart - Kwiecień (19.04) - 5,5h
32. PS5 - Demon's Souls - Kwiecień (24.04) - 19h
33. PS3 - Metal Gear Solid: Peace Walker - Kwiecień (25.04) - 17h
34. PS1 - Skeleton Warriors - Kwiecień (26.04) - 2,5h

MAJ
35. PC - StarCraft: Brood War - Maj (04.05) - 33,5h
36. PS1 - Duke Nukem: Time to Kill - Maj (06.05) - 5,5h
37. PS3 - The Adventure of Tintin: The Secret of the Unicorn - Maj (06.05) - 5h
38. PS2 - Onimusha: Warlords - Maj (06.05) - 7,5h
39. PC - McPixel - Maj (06.05) - 4h

Megadeth

1. SWITCH - Snufkin Melody Of Moominvalley + DLC - marzec (03.03)
2. PC - Wiedźmin 1 - kwiecień (29.04)
3. SWITCH - Sonic The Hedgehog 1 - maj (06.05)

alf

Cytat: Megadeth w Maj 10, 2025, 18:49
3. SWITCH - Sonic The Hedgehog 1 - maj (06.05)

Ooo dałeś rade to ukończyć tak od kopa? Jak oceniasz poziom Labirynth Zone? (ten z podnoszacym sie pod koniec poziomem wody gdzie na czas trzeba wspinac sie ku górze)

Megadeth

@alf rok temu grałem w wersję na master system, a dwa lata temu na genesis i jeszcze pamięć mięśniowa pamięta te poziomy. Oczywiście Labirynth Zone podchodziliśmy kilka razy, ale daliśmy radę. Powróciłem do Sonica, bo po raz pierwszy gramy razem z synkiem (na razie więcej ja, bo jednak szybkość i poziom trudności prócz pierwszych poziomów jest dość wysoki). Zabieramy się powoli za Sonica 2 teraz.

Aha, gramy na Switchu w wersję z składanki Sonic Orygins - to zbiór tych klasycznych gier w fajnym 16:9 i z bonusowymi filmikami i zbiorami hisotrycznymi do pooglądania w grze.

alf

No to gratuluje braciszku @Megadeth ! Fajnie, że z synkiem zaskoczyło, pamietam jak planowałeś go zapoznać z tą serią. Przyjemnie patrzeć jak junior idzie tropem ojca do świata Sega  O:-)

Sonic 2 nigdy nie grałem, ciekaw jestem czy jest przepaść między jedynką a dwójką. Jedynka była grą dobrą, ale jakoś mną nie pozamiatała. Ot całkiem spoko, ale nie było tego czegoś co by sprawiało bym chciał do tego wracać po ukończeniu.

Megadeth

Ja wracam systematycznie do trylogii z mega drive. Dla mnie to esencja wspaniałych gier 2D.
Dwójka i trójka jest jeszcze lepsza. Nie ma radykalnych zmian, ale to rozwinięcie tego co było w części pierwszej, ale jeszcze lepiej, jeszcze więcej.

Grifter

Witajcie wszyscy!

Zdaję sobie sprawę, że zaproszenie tutaj było nędzną prowokacją, pewnego, ehem, użytkownika stąd, ale i tak się udzielę. Najwyżej usuńcie konto z uśmiechem na ustach :)

Kino, po 30 latach mnie zmęczyło. Mało co już oglądam. Co innego gry wideo. Nie potrafię przestać w nie grać i się nimi cieszyć. Oto lista gier, którą skończyłem w 2025 roku. Nie spisuję dat i ocen. Te zaznaczam na swym profilu na stronie
https://backloggd.com/u/Grifter/
o grach na konsole Sony pod tym kontem
https://psnprofiles.com/tomson_sfc
(nie gram on-line, nie przyjmuje zaproszeń)

1. The Callisto Protocol (+DLC) - 3 przejścia gry
2. Mortal Kombat 11: Ultimate - story mode wbite, każdy fatal, friendship zrobiony, każdy ending
3. The Quarry - skończyłem... 5 razy. Serio.
4. Crash 1 N'Sane Trilogy
5. Crash 2 N'Sane Trilogy
6. Crash 3 N'Sane Trilogy
7. Assassin's Creed: Unity
8. Red Dead Redemption - 150 godzin, z pewnością będzie to moja gra roku. 10/10
9. Doom 64
10. Chasm: The Rift

11. Assassin's Creed Syndicate
12. HALO 1
13. HALO 2
14. HALO 3
15. HALO 3: ODST
16. HALO: Reach
17. Halo 4
18. Halo: Spartan Assault
19. Halo: Spartan Strike
20. CTR: Nitro Fueled
21. Battlefield: Hardline
22. Call of Duty: Ghosts
23. DUSK
24. Assassin's Creed: Origins
25. Prodeus
26. Warhammer 40 000: Boltgun +DLC
27. Ratchet & Clank: Rift Apart
28. Turbo Overkill
29. Batman: Arkham Knight


Na dziś tyle.
Miłośnik kina i gier wideo.
Po obejrzeniu 100 seriali, skończeniu 1 000 gier i obejrzeniu 10 000 filmów hibernuje się na kolejne 100 000 lat.

Janusz

Usuwać nikt nic nie będzie, chyba że sobie zażyczysz, ale do zabawy też tych wyników nie zliczymy.

Raz, że łamie to regulamin:

Cytat3. W zabawie mogą wziąć udział aktywni użytkownicy Strefy w dowolnym momencie 2025 roku, w przypadku nowych użytkowników o dopuszczeniu i uwzględnieniu wyników w zabawie decyduje Administrator. Przez aktywnych użytkowników rozumie się forumowiczów z rangą przynajmniej Kaprala (min. 100 wiadomości na forum).

A dwa nie jest to zapisane zgodnie ze wzorem.


Nie zrażałbym się jednak do nas i tego miejsca. Graczy i okazji do dyskusji na forum nie brakuje, jest sporo wątków do odkopania i tych aktywnych, więc jak coś zachęcam do najpierw dania się nam poznać w nich, a potem do dołączenia do zabaw, jak ta tytaj.

Widać, że grasz, widać sporo marek związanych z PS

hankie

@Grifter
pisanie na Strefie to czysta przyjemność, więc nie ubierajmy tego w żadną prowokacją. Albo to i dobrze, bo jesteś na Strefie ;) Tylko dobry klimat, nie szukamy tutaj ukrytych zależności czy szpil. Prezentuj listę, bo widzę że też srogo giercujesz :)

Grifter

Spoko. Wszak i tak żadnych nagród nie ma, jeno czysty fun :)
Ot, chciałem zaznaczyć swoją obecność, wszak Strefę czytuję od lat, ale jakoś nigdy nie przyszło mi zabrać tu głosu.
Pozdrawiam!
Miłośnik kina i gier wideo.
Po obejrzeniu 100 seriali, skończeniu 1 000 gier i obejrzeniu 10 000 filmów hibernuje się na kolejne 100 000 lat.

Gomlin

11. Xbox SX - Monster Hunter Wilds [Kwiecień/60+h]
Z powodów zdrowotnych trochę mnie nie było - w maju praktycznie nic nie ograłem. Nadrabiam jednak tutaj kwiecień - MHW to rewelacyjna gra zarówno dla starych łowców, jak i dla świeżaków. Osobiście nie bardzo mi się podoba droga, jaką podąża seria (uproszczenia), jednak to wciąż soczysty MH i tytuł obowiązkowy. Dla zaciekawionych szerszym tekstem - na Crossie właśnie wleciała moja recka ;) reklama w odpowiednim dziale  C:-)
Red.nacz. Cross-Play

www.cross-play.pl

Gramy Między generacyjnie!🔥

Stall

1. Anbernic RG40XX H - GBA - WarioWare, Inc - 11.03
2. PS2 - Resident Evil: Code Veronica X - 18.05