Konkurs - Wygraj karton do PS2 Slim ze sklepu Invisible Black

Zaczęty przez Janusz, Kwiecień 15, 2019, 16:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

Janusz

Za jakiś czas @Anflajer ma zamiar wprowadzić do sprzedaży nowy produkt do swojego sklepu z protektorami Invisible Black.Będą to zastępcze kartony na konsole wzorowane na tych oryginalnych. Na początek w ofercie pojawi się box do PS2 Slim z kompletem wytłoczek i folii. W sprzedaży będzie wersja czarny mat i szara.

Tak się składa, że mam dla Was jeden taki karton do wygrania w kolorze czarny mat.

Aby go zdobyć wystarczy wystarczy napisać w tym temacie komentarz ze zdjęciem swojej konsoli PS2 Slim i informacją, dlaczego to akurat Wam by się przydał taki karton.

PS. Warto zajrzeć też na fanpage @Invisible Black, Retro Gamer Polska oraz nasz Strefowy, gdzie macie szansę wygrać dodatkowe kartony.

FAQ:
1. Do kiedy potrwa konkurs?
Konkurs zakończymy 19-04-2019 o godz 16:00.
2. Kiedy zostaną ogłoszone wyniki?
Zwycięzców ogłosimy tego samego dnia (19-04-2019) o godz 22:00.
3. Jak będziemy wybierać zwycięzcę?
Ze względu na prawo Polskie i regulacje o grach hazardowych nie może się to odbyć przez losowanie. Tak więc zwycięzców wybierzemy sami. Najciekawsze/najzabawniejsze naszym zdaniem zdjęcia wygrają.
4. Jak zostanie wydana nagroda?
Drogą pocztową. Sam laureat powinien po wyniku skontaktować się z nami, dzięki czemu eliminujemy tak zwane "konta po nagrodę". Chcemy wydać nagrody autentycznym osobom zainteresowanym naszą działalnością.

Pozostaje życzyć wam szczęścia i zapraszam do zabawy!


Janusz

Przypominam, że konkurs się jutro zakończy. Jak nikt nie będzie chętny, to pójdzie na FB pewnie do kogoś innego.

pawloosw

#2
Korzystając z okazji, że konkurencja w konkursie znikoma, wręcz niezauważalna  :)) zgłaszam się na ochotnika jako że posiadam 3 slimki a żadnego kartonu do przedmiotowych konsol.
Czemu ja? Na to pytanie nie potrafię udzielić odpowiedzi... o już wiem. Żeby nie poszło w łapy jakiegos fejsbukowego janusza co zaraz kartonik przhandluje, Oooo.  ;D
Nie ma co, mocny argument.  ;D

A teraz zapraszam pozostałych forumowiczów bo co dla mnie za satysfakcja z wygranej bedzie jak nikt wiecej nie wystartuje w wyscigu po nagrode. I Wy sie graczami nazywacie? Gdzie chec rywalizacji?!?  :))


makumator

Dajcie pawłosuwowi już za samo staranie się popieram. brałbym udział ale mam tylko 2 fatki...

ojciec-gracz

Moja konsolka to mały biedaczek,
jak widzi taki karton to płacze,
że nie ma domu swojego tylko się kurzy
na podłodze i smutno jej z tego,
powodu bardzo toteż,
przyda jej się dom nowy taki kartonowy

pawloosw

Jest konkurencja, emocje rosna, robi sie ciekawie.  :))

Wincy, wincy, wincy....  :))

ojciec-gracz

Cytat: pawloosw w Kwiecień 18, 2019, 20:50
Jest konkurencja, emocje rosna, robi sie ciekawie.  :))

Wincy, wincy, wincy....  :))

Jak masz za dużo ps2 to dej jednom bo mam chorom curke

retron67


hankie

Klamocik dzielny, miał paszport angielski.

Wyjechał na emigrację Slimek do raju
By się wzbogacić w wyspiarskim kraju
Wrócił po latach, skóra styrana
Z Dualszoka aż guma zdrapana
Z martwych wróciło oczko lasera
Uczciwie pracuje - już taka jego maniera
Niedługo remoncik - drugie życie staruje
Tylko kartonowego domku do szczęścia brakuje :)

PS
Cytat: ojciec-gracz w Kwiecień 18, 2019, 20:54chorom curke
HOROM!

PS2
Myślę, że z oczywistości piszę posta by tylko zagrzać do walki!

Janusz

Trudny wybór, bo tylu chętnych :P Powiem tak, co trzy konsole to nie jedna, więc pudło idzie do @pawloosw Niech chociaż jedna bezdomna sztuka ma swój kartonowy domek. 

Dzięki za udział w zabawie, a wierszyki zacne, oj zacne, ale niestety póki co więcej pudełek brak. Musi Wam wystarczyć pochwała kierownika. :D

pawloosw



Pierwsza wygrana in my life... A więc to takie uczucie. Muszę się nim ponapawać, kolejne pewnie za następne 35 lat.  :))
Dziękuję, obiecuję znaleźć na to pudełko z konsolą jakieś honorowe miejsce.  ^-^

pawloosw

No i w błyskawicznym tempie nagroda zawitała w moich skromnych, kolekcjonerskich progach.  :D

Jakby mega szczęścia było mało, w przesyłce dostałem również piękne naklejeczki Strefy, i transparentne etui na gierki z szaraka. Bardzo dziekuje Bodzio, za ten miły gest.  ^-^

Teraz muszę jakieś honorowe miejsce na te lepy znaleźć. No i wybrać spośrod trzech najbardziej godną tego kartonika ps2kę.  ::)

W wolnej chwili się tym zajmę i zapodam fotki jak wyszło.

Raz jeszcze dziękuję i do następnego. :)



Janusz

Super, że paka dotarła! Mam nadzieję niebawem jeszcze jakiś konkurs się pojawi. ;)