UFO50

Zaczęty przez 12step, Wrzesień 25, 2024, 09:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

12step

50 gier stylizowanych na 8 bitów, na fikcyjną konsolę z lat 80. Robiona od wielu lat przez team pod wodzą gościa od Spelunky. Różne gatunki i zabawa różnymi mechanikami. Coś jak cart 50 in 1, tylko dziś. Pudełko z niespodziankami. Na razie tylko wyszło na steamie. Gracie, czekacie, olewacie? Czekam na wersję Switch.

ore ore szabadabada amore

alf

Nie gram, nie czekam, olewam.

Dziwaczna nazwa (UFO50) i wymyślona konsola której nie ma, z wymyślonymi gierkami ? To nie dla mnie.

NES / Famicom / Pegasus ma ogromną bibliotekę świetnych tytułów które jeszcze przede mną. Nie widze więc potrzeby kupowania czegoś takiego jak UFO50.

12step

Odpisałeś, jakbyś nie był prawdziwym graczem  >:(

Nazwa nawiązuje do pirackich, azjatyckich składanek z wieloma tytułami, które były popularne za czasów Pegazusa w Polsce.

Nie wymyślona konsola, tylko takie lore. To po prostu pakiet 50 retro gierek.

To są nowoczesne gry, tylko z retro stylistyką na 8bit, które wykorzystują różne ciekawe mechaniki. To nie to samo co gry na NESa ::)
ore ore szabadabada amore

Rocho

Cytat: alf w Wrzesień 25, 2024, 10:23
Nie gram, nie czekam, olewam.

Dziwaczna nazwa (UFO50) i wymyślona konsola której nie ma, z wymyślonymi gierkami ? To nie dla mnie.

NES / Famicom / Pegasus ma ogromną bibliotekę świetnych tytułów które jeszcze przede mną. Nie widze więc potrzeby kupowania czegoś takiego jak UFO50.

Nie wiesz co rzeczesz synu. Jako miłośnik 8bitów znalazłbyś tam mnóstwo dobra.

Coś jak PICO-8 😉

Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

mariusz391



Arhon o tym zrobił materiał. Jednak mnie nie przekonał, ale pewnie dlatego że wiekszość tych gier wygląda jak robiona pod 8-bitowe komputery a nie konsole, a to nie moja bajka

12step

Arhon się skończył na "Morenka sweet night" ;/
ore ore szabadabada amore