Grand Theft Auto VI

Zaczęty przez VectroV, Grudzień 05, 2023, 05:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

VectroV

Inspekteur der Bundespolizei Herr Kamil aus Posen

alf


Stall


Megadeth


Stall

Nie wiem, nie grałem jeszcze.

Megadeth

Aha. Ja zagram jak będzie na Epicu za darmo.

Janusz

Szkoda, że samej gry w tym niewiele, ale zapowiada się klimat ala w Vice City? Szkoda, że jeszcze tyle czekania przed nami.

Pawelec_93

Cytat: Janusz w Grudzień 07, 2023, 18:50
Szkoda, że samej gry w tym niewiele, ale zapowiada się klimat ala w Vice City? Szkoda, że jeszcze tyle czekania przed nami.
Też miałem nadzieję, że to jednak będzie końcówka 2024 roku.
Ciekawi mnie jakie nowości wprowadzi szóstka. Zawsze marzyło mi się by w GTA można było wejść do wewnątrz każdego budynku miasta itd. (nawet taki zwykły mieszkalny blok). W GTA brakowało mi też... zmienności pór roku :D (to bardziej chyba pasuje do Liberty City - San Andreas i Vice City wiadomo gorące klimaty raczej). Sam trailer wywołał na mnie mieszane odczucia - poza fajną oprawą graficzną i muzyką promującą jakoś klimatu VC nie czuję, ale zobaczymy jak będzie dalej - im bliżej premiery mam nadzieję na ciekawsze materiały. Na plus również to, że prawdopodobnie będzie więcej fauny (krokodyle w trailerze). A no i jakoś nie przemawiają do mnie czasy współczesne - chyba bym wolał jednak lata 80, jak w VC z początku lat 2000. Mam tylko nadzieję, że Rockstar nie potraktuje singleplayer po macoszemu, bo ostawiam, że znowu będą przez wiele lat rozwijać tryb online.

Janusz

Z tym wejściem to chyba nierealne przy takiej skali miasta i otwartego świat gry.

Mnie zastanawia czy te wstawki ala z jakiś social mediów czy to tylko taki zabieg by przedstawić zajawki z gry, czy może będzie to jakiś jej element. Dużo tego, jak na tak krótki materiał.

hankie

Cytat: Janusz w Grudzień 08, 2023, 10:42Mnie zastanawia czy te wstawki ala z jakiś social mediów czy to tylko taki zabieg by przedstawić zajawki z gry, czy może będzie to jakiś jej element.
W sumie w GTA V już była osobna apka na telefon, scoreboardy w social mediach i takie społeczne-okołogrowe zabiegi...

Pobudza wyobraźnię - ale w sumie niech o single rozgrywkę zadbają, bo wiadomo - multi będzie trwałe na jakieś 20 lat i na trzy generacje ;) Co do grafy - nice, ale w sumie czego mieliśmy sie spodziewać? Na taki czas to musi tak wyglądać. Na razie nie ma co duzo chyba jeszcze się rozwijać.

Megadeth

Też mnie zastanawiały te wstawki z socjali.

To na pewno będzie jakiś element rozgrywki typu - streamujemy na żywo na Tip Top'a (tiktok z gta czy coś, wymyślam tutaj) napad na bank czy strzelanine. I kto więcej milionowych viewsoów i lików ten wygrywa....

Nie wiem, za stary chyba jestem na to już  :-\

hankie

Cytat: Megadeth w Grudzień 08, 2023, 12:21Nie wiem, za stary chyba jestem na to już 
Hehe Mega, ja podobnie miałem mając juz w GTA V. Te bananowo, social-media wstawki i parodiowanie 'trendów' troche powodowało fejspalmy i mleh (oraz myślenie, że poważniejsze GTA IV mogło by być lepsze). Ja do V też musiałem się nieco przestawić.

Megadeth

No tak, w GTAV już robili pod młodą publikę, tutaj w GTA6 pewnie będzie tego jeszcze więcej.... bo to się sprzedaje. To będzie taki Fortnite tylko GTA dla 7 klasy podstawówki...

GTA 4 ze swoim mrocznym klimatem był rewelacyjny to fakt. Raczej nie ma co liczyć na powtórkę, tylko tak jak piszesz - bananowe trendy zaleją GTA 6

Stall

Ja licze, ze powstanie dobry fanowski client multi pod GTA VI z rozbudowanym kleceniem wlasnych gamemodow. Wtedy to bedzie sztos. Byle tylko baza byla solidna. Ostatnia ciekawa dla mnie kampania single w GTA to Niko + jeden z dodatkow z czworki.

Wawrzino