czy ktoś gra na basie?

Zaczęty przez 12step, Marzec 31, 2024, 14:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

12step

Kupiłem z miesiąc temu tani, chiński bas (nie za aliexpress ;d, Harley Benton) z zamiarem dogrywania jakiś prostych bassline'ów na komputerku i mam trochę problemów. Nie wiem czy wynikają z mojej "techniki" (braku jej) czy jakiś wad instrumentu.
ore ore szabadabada amore