Zakupowe wątpliwości odnośnie gier PS3

Zaczęty przez kubulwg, Wrzesień 28, 2016, 20:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

kubulwg

Czy Uncharted 1 i 2 mają na pudełkach napisane Polskie tytuły (tak jak w 3) czy są po Angielsku, ale dubbing i napisy w grze są Polskie? Drugie pytanie ile warto dać za pierwszą część? Mam możliwość kupna za 25 zł. ;)

VectroV

#1
Pierwsza część jest cała po Angielsku. 2 i 3 są w pełni spolszczone (dubbing+napisy). Jedynka jest spolszczona tylko na PS4. Cena każdej części zamyka się w kwocie 20zł, ale jeśli masz okazje zabrać edycję premierową w dobrym stanie to bierz. Polecam zreszta obczaić aukcje na allegro i samemu wywnioskować.

@Edit

Tylko trójka ma spolszczoną nazwę. Jedynka ma z tyłu opis gry po PL, a dwójka ma całe pudełko po PL + oznaczenie na okładce.
Inspekteur der Bundespolizei Herr Kamil aus Posen

kubulwg

Warto dać 11 zł + koszty wysyłki (ok. 5 zł) za Dead Space 2 Limited Edition w bardzo dobrym stanie?

VectroV

Inspekteur der Bundespolizei Herr Kamil aus Posen

hankie


kubulwg

Dzięki :) Właśnie wygrałem licytację na allegro za 11,30 zł :D Dlaczego 2 jest tańsza od 1? :P Zaczynać od tej 2, czy najpierw dokupić jedynkę?

hankie

Nie zawsze druga część jest lepsza od pierwszej, mimo że nowsza. Ja akurat mam w zbiorze 'jedynkę' i nie będę się jej pozbywał, bo IMHO po powierzchownym ograniu - jedynka ma gęstszy klimat. W trójkę musiałbym pograć - ale chętnie się zamienię na gry (zgodnie z anosnem w dziale Targ;) ).

(Offtop - jednym z niewielu przypadków gdy 2ga część jest wyraźnie bardziej rozwinięta i ma więcej miodu > gra Fallout, film Terminator :) )

kubulwg

Wiecie może czy Tomb Raider z 2013 r. ma Polski dubbing czy tylko Polskie napisy w grze?

VectroV

Na steamie jedno i drugie, ale sądze, że jak znajdziesz grę gdzie na pudełku jest symbol "PL" to tez tak powinno być. Może ktoś ze strefy grał i potwierdzi  ;)
Inspekteur der Bundespolizei Herr Kamil aus Posen

kubulwg

A w GTA 4 Complete Edition i Mafii 2 są polskie napisy po jakiejś aktualizacji? Oby dwie gry mam z niemiec, ale są po angielsku :)

hankie

TR ma napisy PL. Ale to nie jest złe przecież ;)

VectroV

GTA IV nie ma PL wersji, a Mafia 2 ma tylko Polskie napisy
Inspekteur der Bundespolizei Herr Kamil aus Posen

kubulwg

To i tak dobrze, bo sprzedaję te 3 gry za 100 zł w sobotę, i tu od razu pytanie czy się opłaca? Tomb Raider 50, reszta po 25 :) I wychodzi na to, że za konsolę z okablowanie, padem i Far Cry 3 wydałem 250 zł :)

Janusz

@kubulwg jedna, drobna uwaga. Staraj się pisać w wątkach zgodnie z ich tematem bo potem robi się bałagan. Sporo rzeczy też polecam sprawdzić w google, przynajmniej tych podstawowych.

SALADYN

Cytat: kubulwg w Wrzesień 29, 2016, 21:47
Wiecie może czy Tomb Raider z 2013 r. ma Polski dubbing czy tylko Polskie napisy w grze?
Gra ma obie wersje językowe, pełny, polski dubbing jak i oryginalny angielski. W obu przypadkach możesz włączyć napisy PL.