[Kupię/Zamienię]Gry PSX/SS/SGG/ Kartony od konsol

Zaczęty przez next THE flex, Sierpień 17, 2016, 14:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

next THE flex

Kupię gry na PSX:
rozważe wszystko co macie na deal. Interesują mnie gry za pół darmo, nie chce wydawać więcej niż mało na płyty więc tytuly typu Spyro czy RPGi również, ale żeby cena była niska :) Najchętniej bajkowe platformówki, gry 2D bądź FPS/RTS.

Sprzedam/zamienię PSX:

Euro Demo:
1
53
56
58
59
60
61
62
63
64
65
67

Sprzedam/zamienię Sega Saturn:
Daytona USA (Stan CD dobry, box bdb, brak manual)
....so....
...who's....
NEXT
       .THE.
               FLEX

next THE flex

To samo tyczy się Segi Saturn, wezmę co macie prócz Panzer Dragoon Zwei, Loaded, Daytona USA i Virtua Fighter 2
....so....
...who's....
NEXT
       .THE.
               FLEX

makumator

Nie każdy ma czas na przejrzenie 1000 tematów kupna/sprzedaży/zamiany przed wystawieniem dealu. Mało osób składa Ci propozycje,  bo napisałeś że szukasz gier 'za pół darmo' a tu trochę zonk, bo 100%  ludzi tutaj nie jest jeleniami rozdającymi gierki charytatywnie za 50% wartości.
Osobny regulamin jest bez sensu. To nie portal handlowy,  a grupka zapaleńców dokująca w wolnej chwili przy okazji - jako miły dodatek. Przegapileś okazję, trudno żyje się dalej.

Za to jestem za karaniem koszem podbijania swoich tematów handlowych z zerowym  zainteresowaniem .

SALADYN

Cytat: next THE flex w Lipiec 20, 2017, 08:55
Zastanawia mnie czy ten dział ma regulamin ? Chodzi mi o to, ze fajnie jakby osoby szukające (zostawiające ślad w tym dziale) miały pierwszeństwo w zakupie gdy ktoś ogłosi to w dziale "sprzedaż". Think bout it

Bez jaj, ktoś coś sprzedaje i ma chętnego z kasą w kieszeni to się dogadują. Z jakiej paki masz mieć automatycznie zaklepywane oferty bo napisałeś dwa zdania że kupisz ? Kto by miał tego pilnować i na jakiej podstawie egzekwować skoro ten drugi napisze tylko "daje więcej" i już jest cyrk ?

Co do zalewu ofert i notorycznego podbijania to można coś zdziałać. Po pierwsze ignorowanie tematów o które już pytałem i które bodzio ogarnia. Po drugie automatyczne usuwanie tematów bo pewnym okresie, na innym forum była zasada że po miesiącu każdy temat automatycznie się usuwa w razie braku odpowiedzi i a podbić można było go tylko raz w miesiącu żeby dalej wisiał.

alf

Cytat: makumator w Lipiec 20, 2017, 10:13
Przegapileś okazję, trudno żyje się dalej.

So true.

next The flex
Te ładowarke do Sega Game Gear miał xzer0. Zapytaj, moze jeszcze ją ma. Tak jak powiedział makumator, to Twoja wina że przegapiłes okazję. Przecież tak jak każdy inny miałes prawo wejsc do działu "sprzedam" i odnaleźć ogloszenie z tą ładowarką.
Liczyłes na to, że xzer0 wejdzie tutaj do dzialu "kupie", przeczyta Twoje ogloszenie i łaskawie napisze do Ciebie ?
Cóż, po tym co napisałes:
Cytat: next THE flex w Sierpień 17, 2016, 14:24
Interesują mnie gry za pół darmo, nie chce wydawać więcej niż mało
Chyba nie dziwota, ze nie dostajesz żadnych ofert  :D  :D  :D

Jeżeli na szybko potrzebujesz fajnych retro gier na Sega Saturn i Sega Dreamcast to polecam sklep Gamex Gliwice  ;D
Własciciel ostatnio wyprzedawal sporo dobrych tytułów na te konsole  8)

xzer0

Ładowarkę mogę podrutować zamiennik. Jak miałem GG to używałem takiej. Zainteresowany?

next THE flex

#6
Cytat: makumator w Lipiec 20, 2017, 10:13
Nie każdy ma czas na przejrzenie 1000 tematów kupna/sprzedaży/zamiany przed wystawieniem dealu. Mało osób składa Ci propozycje,  bo napisałeś że szukasz gier 'za pół darmo' a tu trochę zonk, bo 100%  ludzi tutaj nie jest jeleniami rozdającymi gierki charytatywnie za 50% wartości.
Osobny regulamin jest bez sensu. To nie portal handlowy,  a grupka zapaleńców dokująca w wolnej chwili przy okazji - jako miły dodatek. Przegapileś okazję, trudno żyje się dalej.

Za to jestem za karaniem koszem podbijania swoich tematów handlowych z zerowym  zainteresowaniem .

Czuje lekko spocone pachy i kolegi wyżej również. Spoko chill Ja tylko zaproponowałem by ten, ktory szuka miał pierwszeństwo w kupnie. Żadnego słowa o droższych czy tańszych nie napisałem. Poprostu zastanowiłem sie nad istota istnienia działu "kupię" i tyle. Niech będzie jak jest albo będzie inaczej jeden gwint dla mnie to była propozycja.

Dzięki za cynk zero jestem zainteresowany. Chodzi mi o jakakolwiek ładowarkę, która jest kompatybilna z SGG. Jeżeli masz cos takiego to wyślij ba PW dane do wpłaty i kwotę jaka Cię interesuje.

A i trochę Saladynie zabrzmiało to tak jakbym napisał nie 2 zdania a 25 to byłoby lepiej ;) im out
....so....
...who's....
NEXT
       .THE.
               FLEX

xzer0

Niestety w mojej kolekcji kabli mam co najwyżej 9V 450mA - za mało. 800mA - 1A potrzeba. Taki możesz znaleźć bez problemu na bazarze, albo od routera jakiegoś. TP linki chodziły na 9V 0,8A, tylko że polaryzacja odwrotna o czym musisz pamiętać. Jest też opcja wygodniejsza - zasilacze marki tatarek. Kupisz na ich stronie, polaryzacja do wyboru.

next THE flex

Cytat: xzer0 w Lipiec 20, 2017, 16:06
Niestety w mojej kolekcji kabli mam co najwyżej 9V 450mA - za mało. 800mA - 1A potrzeba. Taki możesz znaleźć bez problemu na bazarze, albo od routera jakiegoś. TP linki chodziły na 9V 0,8A, tylko że polaryzacja odwrotna o czym musisz pamiętać. Jest też opcja wygodniejsza - zasilacze marki tatarek. Kupisz na ich stronie, polaryzacja do wyboru.

Super klawo dzięki za cynk, zamawiam :)
....so....
...who's....
NEXT
       .THE.
               FLEX

SALADYN


next THE flex

....so....
...who's....
NEXT
       .THE.
               FLEX

next THE flex

....so....
...who's....
NEXT
       .THE.
               FLEX

next THE flex

....so....
...who's....
NEXT
       .THE.
               FLEX

Yuki

Chciałbym:

Bubsy 3D (1996)
Tobal No. 1 (1996)
Parappa The Rapper (1996)
Worms Armageddon (1999)
Creatures (2001)

Napisz czy gry maja obie okladki i instukcje, i czy stan jest względny.

Zaoferowac moge cos z tego np. na Saturna:

next THE flex

Cytat: Yuki w Sierpień 29, 2017, 16:14
Chciałbym:

Bubsy 3D (1996)
Tobal No. 1 (1996)
Parappa The Rapper (1996)
Worms Armageddon (1999)
Creatures (2001)

Napisz czy gry maja obie okladki i instukcje, i czy stan jest względny.

Zaoferowac moge cos z tego np. na Saturna:


Wszystkie gry są w BDB stanie z okładkami przednimi i tylnymi, ale nie pamietam czy do każdej która Cię interesuje jest instrukcja. To bede wiedział dopiero w czwartek wieczorem badz w piątek koło południa.
Z gier, które pokazałeś interesują mnie wszystkie prócz:

SWS 97'
Tomb Raider
Daytona USA
Sega Ages

Daj znać jak to widzisz - co za co itp.
Dzięki pozdrawiam
....so....
...who's....
NEXT
       .THE.
               FLEX