[Kupię] Gry z listy w temacie

Zaczęty przez gumislav, Grudzień 15, 2014, 17:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

gumislav

Jako, że nie próbuję nawet aspirować do miana kolekcjonera, a co najwyżej zbieracza, a ponadto zależy mi przede wszystkim na oryginalnym nośniku, a pudełka i instrukcje nie są mi niezbędne, to chętnie zakupię poniższe gry po jak najniższej cenie.

Warunek to działający nośnik i gra w języku angielskim - może byś porysowany, może być platyna. Oczywiście kompletnym zestawem również nie pogardzę, jeśli tylko będzie mnie stać ;-)
Jeśli więc koledzy kolekcjonerzy chcecie "przewietrzyć szafę" albo macie same nośniki, na które już nie możecie patrzeć, to chętnie zakupię. Priorytetem są dla mnie gry z poniższej listy:


EDIT (07-01-2015):

No i cóż... dużo wody w Warcie nie upłynęło, a już zmieniła mi się koncepcja. Zaczynałem od padniętej konsoli i samej płytki z wyścigami motocyklowymi od Midasa i chęci na jakiekolwiek gry, byle działały... a teraz zdecydowałem się w końcu zbierać wersje pudełkowe i kompletne. Cóż, kompromis i tak jest, bo chcę też zbierać wersje Platinum. Wish-lista również się wydłużyła.

Tak więc Panowie i Panie, jakby ktoś miał coś z listy poniżej na sprzedaż to uprzejmie proszę o kontakt na priv:

EDIT (29-04-2015):

Ace Combat 3: Electrosphere
Akuji the Heartless
Alien: Ressurection
Alone in the Dark: The New Nightmare
Alundra
Ape Escape
Apocalypse
Crash Bandicoot 3: Warped
Crash Team Racing
Croc 2
Dino Crisis
Dino Crisis 2
Felony 11-79
Final Fantasy IX
Forsaken
G.Darius
Gex 3: Deep Cover Gecko
Grand Theft Auto
Hot Shots Golf 2
Legacy of Kain: Soul Reaver
Loaded
Mille Miglia
Motorhead
N-GEN Racing
Need for Speed 4: Road Challenge
Ninja Shadow of Darkness
Pandemonium
Pandemonium 2
Parasite Eve
Parasite Eve 2
Pink Panther
Point Blank
Point Blank 2
R-Type Delta
Rayman 2: The Great Escape
Resident Evil 3: Nemesis
Resident Evil Survivor
Rollcage Stage 2
Rosco McQueen Firefighter Extreme
S.C.A.R.S.
Sheep, Dog, 'n' Wolf
Silent Hill
Skullmonkeys
Spyro the Dragon 3: Year of the Dragon
Syphon Filter
Need for Speed (część pierwsza)
Vagrant Story
Vigilante 8
Wild 9
WipeOut 3

Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.

nwc

MAM:

Akuji the Heartless - komplet niemiecki gra w j. angielskim - 50

Apocalypse - komplet ale po francusku ;/ 20zł

Colin McRae Rally - komplet niemiecki gra angielski - 20zl

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back - sama płyta platyna 20zł lub w pudełku premiera bez instrukcji 45zł

Crash Bandicoot 3: Warped - sama płyta platyna 20zł

Deathtrap Dungeon mam komplet , nie wiem jak gra ale pudelko po francusku 20zł

Driver - komplet platyna 15, komplet premiera 20

Gex 3: Deep Cover Gecko - jakiegoś gexa mam komplet ale to na 100% niemiec 15zl

Grand Theft Auto - premiera komplet - 25zł

MDK - komplet premiera 20zł

Motorhead - niemiec brak instrukcji gra po angielsku 25zł

Overboard! - chyba tez jeszcze leży komplet angielski 40zł

Tekken - 30zł

Tomb Raider - francuz ;/ 10zl

Tomb Raider 2 - francuz 10zl

Tomb Raider 3 - niemiec 10zl

Trzyzet

Rozumiem że to sprzedaż? :) Od tego musisz nowy temat założyć, z chęcią zakupiłbym Drivera, brakuje mi do kompletu bo mam już drugą część.

gumislav

Dziękuję za ofertę nwc. Zamawiam oba Crash'e (same płytki) i Driver'a platynę. Rozumiem, że są po angielsku? Daj mi tylko znać na priv w jakim stanie masz nośniki.

EDIT:
Albo niech Trzyzet najpierw wybierze którą wersję Drivera chce, bo był pierwszy.
Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.

nwc

#4
Cytat: Trzyzet w Grudzień 24, 2014, 11:03
Rozumiem że to sprzedaż? :) Od tego musisz nowy temat założyć.

Nie to jest odpowiedź na listę Gumislava i On ma pierwszeństwo, mój temat jest w dziale giełda, ale jakoś nikt go nei widzi, mam ponad 200 gier na ps1 do sprzedania bo wyprzedaje kolekcje całą

Tak więc zarezerwowane są:
Crash 2,
Crash 3
Driver platyna
MDK

tak wiec zostaje driver w premierze 3xA płyta 5/6 pudelko lekko pekniety jeden zawias ale wszystko sie trzyma

Don

Moge Ci zaoferowac Dino Crisis. Wersja angielska, obie okladki. Bez instrukcji i z peknietym pudelkiem.

gumislav

Dzięki Don  :) Zaraz wyślę ci zapytanie na priv.
Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.

gumislav

#7
Aktualizacja listy w pierwszym poście.

EDIT (30-01-2015):

Kolejna aktualizacja listy.
Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.

arkl1t3

bede mial kilka tytułow z twojej listy jak cos to priv

gumislav

arkl1t3, możesz napisać mi na priv co i w jakim stanie masz oraz ile cenisz.
Obecnie zbieram tylko komplety, ale nie ograniczam się do premierówek (mogą być platynki i wszelkiego rodzaju reedycje)... z tym, że kompletnie nie mam obecnie kasy, więc póki co żadnego dealu raczej nie będzie  :(
Zaktualizowałem listę, więc sprawdź ją jeszcze raz.
Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.