[K] Sprawny napęd Yamaha 3.3V do Dreamcasta

Zaczęty przez JBSuper, Wrzesień 29, 2021, 16:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

JBSuper

Hej, kupię sprawny napęd do Dreamcasta jak w tytule. Może ktoś ma na stanie taki po wymianie na GDEMU? Chcę wskrzesić jednego ze swoich dwóch Dreamów by mieć oba w pełni sprawne. Na ten moment w obecnie używanym DCku siedzi 5V Yamaha z japońskiej wersji i nie chcę zniszczyć napędu przez niskie napięcie, które podaje konsola do tego galimatiasu (czyli 3.3V). Na dłuższą metę chcę temu zapobiec i wsadzić napęd taki, jaki być powinien, a 5V napęd chcę by wrócił na swoje miejsce do japońca.

Zdjęcie dla uwagi ;D

JBSuper


PsFan

Hej,
Na aliexpress mają całe napędy na sprzedaż,ewentualnie wymiana samej soczewki.Różnica to około 20 zł,jak dobrze pamiętam

JBSuper

Interesuje mnie tylko oryginał z demontażu. Nie jestem zwolennikiem zamienników :P

PsFan

Jak dobrze pamiętam,oni tam mieli wpisane,że są używane.Zresztą sprawdź sam,miałem zamawiać,bo w jednym też napęd nie działa.Ale temat na razie olałem :)

JBSuper

Dzięki, w takim razie rozważę te opcję, jak nikt tutaj w Polsce się nie znajdzie. Nie spieszy mi się z zakupem, poczekam na dobrą okazję tutaj.

JBSuper


alf


JBSuper

NRGeek właśnie się pozbywał swojego, to kupiłem od niego :D