[Sprzedam] SNES, Sony PVM, PC

Zaczęty przez prdzi, Marzec 27, 2017, 15:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

prdzi

Porządkuje trochę swoją kolekcje, więc będę tutaj wrzucał fanty, które mam na sprzedaż ;)


- Adapter Super Game Boy. W stanie bardzo dobrym, wraz z pasującą folią



Cena: 25 zł + paczkomat

- Sony PVM 9020ME. Stan średni, do zabawy. Wyświetla obraz, ale jest do regulacji.




Cena: 45 zł + przesyłka

- Zestaw podzespołów PC. Trzy płyty główne (mają jakieś procki), kości RAM, cztery karty graficzne, dwa napędy, 3 dyski twarde, dwa zasilacze i router TP-Link bez zasilacza, ale z pudełkiem. Ogólnie całość kiedyś mi służyła, ale sprzedaje jako uszkodzone. Jeżeli ktoś chce i opłaci kuriera mogę dodać gratis dwie obudowy z przed kilku lat, jeszcze coś z nich na pewno będzie

http://imgur.com/a/2hCrW tutaj album, bo jest trochę tego

Cena: 100 zł i ewentualna wysyłka gratis, możliwa negocjacja


Propozycje i pytania proszę na PW, bez problemu podeślę lepsze zdjęcia
Nocny Wyjadacz

makumator

biorę zestaw na psx proszę o dane do przelewu na pw

G-R-Z-E-C-H

Gdyby Maku jednak zrezygnował to też jestem zainteresowany grami na PSX

prdzi

Nocny Wyjadacz

makumator


foxe

jak zwykle spozniony
psx tez bym wzial chociaz brakuje mi tylk wormsow ale bylo by cos na wymiane

xbox
7xPSX(~1050 gier) 5xPS2(~300) 5xPS3(~170) 5xPS4(112) 5xPSP(~160) 2xPSV(18) 3xXBOX(~20) 2xX360(~20) 3xXONE(~10) NES SNESx2 GC Wii(5) WiiU(14) SMSII 2xSMD(4) SMDII

Janusz

A ja pochwalę tylko ofertę sprzedaży ;) Normalnie wzorcowa! Fotka, konkretny opis, cena i od razu wszystko wiadomo i to jest właśnie atut systemu z obowiązkowym podawaniem cen. Z jednej strony jest to czytelne dla kupujących, a z drugiej strony eliminuje typowych handlarzy.

prdzi

Cytat: Bodzio w Marzec 27, 2017, 22:03
A ja pochwalę tylko ofertę sprzedaży ;) Normalnie wzorcowa! Fotka, konkretny opis, cena i od razu wszystko wiadomo i to jest właśnie atut systemu z obowiązkowym podawaniem cen. Z jednej strony jest to czytelne dla kupujących, a z drugiej strony eliminuje typowych handlarzy.

A no taki fetysz, chyba zawodowy :) Lubię mieć przejrzyście i czytelnie, ogranicza to niepotrzebne rzeczy do minimum

Makumator - pw z danymi poszło, sorry za opóźnienie ;)
Nocny Wyjadacz

makumator

ok, hajs poszedł.
jutro możesz liczyć złoto :V

prdzi

Nocny Wyjadacz

prdzi

Sorry za post pod postem, ale doszło PSone w pudełku
Nocny Wyjadacz

prdzi

PSone obecnie zarezerwowane, właściwie już sprzedane. Na pozostałe rzeczy konkretna obniżka, życie zmusza
Nocny Wyjadacz

prdzi

Nocny Wyjadacz

prdzi

Nocny Wyjadacz

alf

prdzi możesz w kilku króciutkich punktach wyszczególnić przewage tego monitora nad zwyklymi telewizorkami crt ?
Szczerze, to nigdy sie nie zagłębiałem w te tematy a chciałbym mieć pojęcie dlaczego jest na te monitory taki hype  8)