[Sega Saturn] Konsola - zestaw (modchip, action replay, rgb, 2 pady)

Zaczęty przez alf, Wrzesień 09, 2018, 17:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

alf

Na sprzedaż posiadam konsolę Sega Saturn w następującym zestawie:
1. Konsola Sega Saturn model 2, wersja NTSC-J. Konsola jest przerobiona modchipem PCBv3Universal, dzięki któremu odtwarza kopie zapasowe gier zapisane na płytach cd. Laser jest w bardzo dobrej kondycji (grałem głównie na oryginałach). Wizualnie jak widać na zdjęciach konsola lekko już pożółkła (czas zrobił swoje - taką już kupiłem). Jest ona 100% sprawna.
2. 2 pady. Były używane więc nie są pierwszej świeżości, ale są sprawne i niezniszczone. Również lekko już pożółkłe.
3. Wysokiej jakości kabel RGB zapewniający świetny obraz. Kabel został zrobiony przez kolegę thefoo znanego również z kabli rgb do innych konsol.
4. Action Replay 4in1 dzięki któremu można: wprowadzać cheaty do gier, kopiować (archiwizować) zapisane na konsoli sejvy (dzięki czemu nie znikną gdy w konsoli rozładuje się bateryjka) a także można uruchamiać gry wykorzystujące dodatkowe 4MB RAM (np. bijatyki 2D od CAPCOMu: X-Men vs Street Fighter, Vampire Savior, Marvel Super Heroes vs Street Fighter). Ponadto przystawka znosi blokadę regionalną konsoli: dzięki czemu konsola uruchamia również gry z Europy oraz USA.
5. Oryginalna gra Sega Rally Championship w wersji NTSC-J, w stanie bdb.

Konsola pochodzi z Japoni, zatem wymaga podłączenia poprzez transformator napięcia 230 -> 110 V. Bez tego ulegnie ona uszkodzeniu!

Cena: 499 PLN (bez transformatora napięcia na 110V).
Cena: 549 PLN (z transformatorem napięcia na 110V).

Dla stałych i zaufanych bywalców strefy psx: istnieje możliwość zamiany za konsolę PS Vita (komplet: pudełko, papiery, ładowarka i zadbana konsola).

Zdjęcia:







alf


alf

Odświeżam + nowe, korzystniejsze ceny.  :-*
Jestem otwarty na negocjacje i propozycje (tylko nie matrymonialne  C:-))

retron67

#3
Alfie poleciał priv. ;)

LittleSerpent

#4
Poproszę Xmen vs Street Fighter. Z góry dziękuję.

alf

Update:
1. Dochodzą Light Guny
2. X-men vs Street Fighter, X-Men Children of The Atom i King of Fighters 96 sprzedane.

abartolo



alf

UPDATE:
- Lightguny sprzedane
- Sprzedane gry: Last Bronx, Virtua Fighter Remix, Virtua Fighter 2, Daytona USA, Fighters Megamix, KOF96, Street Fighter Zero
- Konsola tymczasowo nieaktualna (nie mam czasu na jej wygrzebywanie, odpalanie, fotografowanie, opisywanie i pakowanie)

alf

Update:
- dodałem do ogłoszenia konsolę Sega Saturn (pierwszy post)
- większość gier już sprzedana (pozostał mi Sega Rally Championship dodawany do zestawu)

makumator

Mam full komplet Vity z 16gb ori kartą dedykowaną vitową. Może się dogadamy na pw?

alf


alf

UPDATE: Całość sprzedana, można przenieść wątek do archiwum.