[S] Trochę gratów - Wheel Stand Pro

Zaczęty przez Tommy_Vercetti, Wrzesień 02, 2020, 21:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

Tommy_Vercetti

Stojak Wheel Stand Pro

Stojak pod kierownice Thrustmaster, Logitech. Kompletny, w stanie dobrym. W zestawie jest zabezpieczenie na pedała



Cena : 250 zł



Wysyłka oczywiście do uzgodnienia, ale nie toleruje PP. Z reguły wystawiam równocześnie także na allegro

ojciec-gracz

jaki stan ijamy? w sensie dead pixels or smth? bo jak coś to potrzebuję jestem fanem tej firmy  >:D

Tommy_Vercetti

Ja nie zauważyłem żadnych wad,  ale jak zawsze powtarzam, nie jestem specem. Kupiłem trzy takie monitory do PC, jako klasa A. Ostatecznie zostaje na dwóch, bo nie mam tyle miejsca. Fajne monitory, używam na codzień

ojciec-gracz

Cytat: Tommy_Vercetti w Wrzesień 02, 2020, 22:08
Ja nie zauważyłem żadnych wad,  kupiłem trzy takie monitory do PC. Ostatecznie zostaje na dwóch, bo nie mam tyle miejsca. Fajne monitory, używam na codzień

jak nie ma martwych pixeli i ledy są spoko to biorę daj znać ile wysyłka i w jakiej formie.

Tommy_Vercetti

Wysyłka 17 zł, kurier UPS lub DHL do wyboru . Jeżeli pasuje napisz dane do wysyłki na priv, podam dane do wpłaty ;)

hankie

Ooo ten Funai wdzięczny i poręczny do retro, ma hdmi i złącza analogowe - a tutaj jeszcze biały, miałem ale nudnego czarnego  ;) W sumie to TV więc można i C64 na antenowym podłączyć ;)

szczupi26


repip


Tommy_Vercetti

Tak, monitor aktualny. Mam jeszcze New 2DS XL zmodowanego z kartą 128gb oraz stojak do kierownic Wheel Stand Pro gdyby ktoś był chętny

fixxxer1

Poka stojak

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka


mariusz391

Cytat: Tommy_Vercetti w Wrzesień 18, 2020, 01:54Mam jeszcze New 2DS XL zmodowanego z kartą 128gb
Możesz wrzucić jakieś zdjęcia i z ciekawości jaką cenę oczekujesz

Tommy_Vercetti

#11
Dodałem New 2DS XL (jest także na allegro). Myślę, że cena bardzo dobra. Monitor i stojak na razie zarezerwowane

Tommy_Vercetti

Monitor i NEW 2DS XL sprzedane, Wheel Stand Pro aktualny