[S] Sprzedam PS2 slim NTSC Srebrna nie przerobiona używana

Zaczęty przez Kjerownik, Styczeń 24, 2018, 00:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kjerownik

Witam!

Oddam w dobre ręce konsoletę PS2 slim srebrną w wersji NTSC (amerykańska) wraz z zasilaczem i kablem sygnałowym (chinch). Konsola sprawna, laser czyta płyty XD.
Do tego kilka gier również NTSC.
Zdjęcia i numer konsoli dla zainteresowanych.
Cena do ustalenia!
Pozdrawiam!

foxe

daj tutaj zdjecia i cene szybciej ktos sie zdecyduje

xbox
7xPSX(~1050 gier) 5xPS2(~300) 5xPS3(~170) 5xPS4(112) 5xPSP(~160) 2xPSV(18) 3xXBOX(~20) 2xX360(~20) 3xXONE(~10) NES SNESx2 GC Wii(5) WiiU(14) SMSII 2xSMD(4) SMDII

Kjerownik

Oto kilka fotek:






Gry to:
Burnout 3
Phantasy star universe
Medal of honor frontline
Wild arms 5
Time splitters
Oraz NFS Hot Pursuit 2 na Psx.
Gry oczywiście NTFS.
Mam jeszcze dwie albo trzy płyty, ale nie ma ich na zdjęciu, (jakieś NBA).
Co do ceny to jestem otwarty na propozycje ;D
Pozdrawiam!


Kjerownik

150 z wysyłką?
Ewentualnie jak ktoś ze śląska, to możemy sie ustawić 8)

JAPONIEC

#5
PM-ka wysłana.

Edit: jednak odpuszczam

Kjerownik

Witam, ogłoszenie nieaktualne.
Pozdrawiam wszystkich!