[S] Sprzedam duble z kolekcji (PS1, PS2, WiiU) - gry, sprzęt

Zaczęty przez zircco, Sierpień 10, 2019, 10:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

zircco

Hej,
jak w temacie. Na sprzedaż duble z kolekcji, trochę gier i sprzętu.
Starałem się wszystko opisać dokładnie w aukcjach, żeby nie było niespodzianek :)

Na sprzedaż m.in. SCPH-1002, Jak X, Hercules, Final VII, MK3 i inne.
Do miesiąca będzie też na sprzedaż SCPH-30004R (PS2 w boxie) - uzbierały się 3, aż tyle w sumie nie potrzebuję.

https://allegro.pl/uzytkownik/whizqud?bmatch=baseline-var-cl-n-dict4-eyesa-bp-uni-1-2-0730

Janusz

Wezmę Zombii, możesz ściągnąć aukcje to będzie bez prowizji.


pawloosw

W tym fajnalu brakuje demo disku ff8, czy tylko na zdjeciu go nie ma?

zircco

Cytat: pawloosw w Sierpień 12, 2019, 20:51
W tym fajnalu brakuje demo disku ff8, czy tylko na zdjeciu go nie ma?

To co na zdjęciu, czyli bez dysku demo niestety.

pawloosw

Uuu, to szkoda, juz się śliniłem na niego.  :))
Pewno nie, ale zapytam. Za 50 z wysyłka go nie puścisz poza aledrogo?

zircco

Cytat: pawloosw w Sierpień 12, 2019, 20:59
Uuu, to szkoda, juz się śliniłem na niego.  :))
Pewno nie, ale zapytam. Za 50 z wysyłka go nie puścisz poza aledrogo?

Póki co cena ostateczna. Zobaczymy z czasem, ale na 60 zł zmieniłem dopiero przed chwilą. Może ktoś się skusi.

pawloosw


zircco

Trochę rzeczy się sprzedało. Reszta z aktualizacją cen.

zircco

Kolejna obniżka cen. Dochodzi też PS2 w boxie.

Obecnie na sprzedaż:

Playstation 2 SCPH-30004R w boxie:


Playstation 1 SCPH-1002 w boxie

Jak X na PS2

Mortal Kombat 3 na PS1

Karta pamięci do PS1 (oryginalna w boxie z manualem)

https://allegro.pl/uzytkownik/whizqud?bmatch=baseline-var-cl-n-dict4-eyesa-bp-uni-1-2-0730

Berion

Ja trochę offtopik; tak patrząc po zdjęciach.

Kiedyś to były styropiany, teraz w PS3 i PS4 wkładają je do jakiś wydmuszek jak do jajek i trudno w to spakować konsolę... A w styropian profilowany? Było idealnie, łatwo, prosto i przyjemnie. Za każdym razem jak próbuję schować PS3 Slim to dostaję białej gorączki z niemożności trafienia w konfigurację otworów... Też tak macie? ;p

zircco

Akurat ps3 slim nigdy nie miałem, nie wiem jak to wygląda. W fat 60gb są takie profile kartonowe - tak jak w ps4. Największą wadą tego ustrojstwa jest rysowanie powierzchni piano black... Dlatego trzeba owijać dodatkowo konsolę jakąś pianką, żeby jej nie zarysować.

Dla porównania w NESie, czy PS2 (tych starszych) są profilowane styropiany z oznaczeniem lewy/prawy, góra/doł itd. :D

Za to najgorsze w tym wszystkim są te obwoluty... Już te wytłoczki przeżyję.
Moja obwoluta pudełka z PS4 (przez ciągłe przenoszenie i wyciąganie) wygląda gorzej niż pudełko z 30 letniego nesa...

Berion

Właśnie o tym mówię, o tych kartonach też. Kiedyś to było... ;( Chcę z powrotem styropianu, a nie jakieś nieużyteczne eko syfy.

Sony daje bardzo dobre (jeszcze daje) owijki. Nie wyrzucam ich i rzecz jasna zanim spróbuję sił z wydmuszkami to obowiązkowo je tym okładam/woijam.