[S] od 1zł gry PS2 np. King of Fighters, R-type

Zaczęty przez makumator, Październik 08, 2021, 08:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

makumator

do usunięcia, dzięki

Rocho

Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

Pawel100686

I ja coś dla siebie znalazłem...

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka


makumator

O! Cieszę się i nadal ufam, że dla każdego coś miłego się znajdzie. Mimo, iż podstawieńcy trochę już podbili z symbolicznego 1 PLN ;)

Pawel100686

No właśnie miało być za 1 płn a już muszę za taką jedną grę , zapłacić 27 zico. a to jeszcze nie koniec licytacji....

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka


LittleSerpent


Pawel100686

Cytat: LittleSerpent w Październik 08, 2021, 20:59
Nikt nie zabroni ci marzyć.
O toto, zgadzam się

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

LittleSerpent

Cytat: makumator w Październik 08, 2021, 08:58
Kolejna porcja gier za darmo*
*prawie za darmo, ale jak inaczej nazwać idealne R-type Final 3xA PAL za 1zł? (jeszcze nikt nie licytuje!!!!11 nie daj się ubiec!)

Do tego kilka King of Fightersów, jakieś śmieciuszki z Phoenix Gamesi Shmupsiki, a'la Psyvariar, XII Stag.

Tak, wiem, ostatnio aukcje zgarnęli podstawieńcy nie z tej ligi (sorki ;) ), ale tym razem może się udać - bo nikomu więcej nie daję znać!

Sprawdź w linku, czy jest coś ciekawego dla Ciebie wśród 22 wystawionych gier - kto wie, może się zaskoczysz i święta przyjdą wcześniej w tym roku?

<jak zawsze, z góry przepraszam, ale niestety nie rozpatruję indywidualnych ofert z braku czasu - za ile wylicytują za tyle pójdzie>

https://allegro.pl/uzytkownik/gonsso

Daj, podbiję ci.

Yuki


makumator

Polecam włączyć się do licytacji, może wrócą do taty? :)

LittleSerpent

Cytat: makumator w Październik 09, 2021, 10:56
Polecam włączyć się do licytacji, może wrócą do taty? :)

Pytanie retoryczne. No i po zabawie.

repip

Zobaczymy jak mi pójdzie, może pogram w Sonic R :)

LittleSerpent

Cytat: repip w Październik 09, 2021, 18:32
Zobaczymy jak mi pójdzie, może pogram w Sonic R :)

Życzę powodzenia, Rep.

BTW, jak coś wygracie, to w tym temacie wpisujcie miasta.