[S] Nintendo Switch V2, komplet, igła, unikat, starszy pan pod kocem trzymał

Zaczęty przez SALADYN, Luty 05, 2025, 13:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

SALADYN

Wszystko poszło, można zamknąć temat.

HomoViridis

Czy moglbym ja zarezerwowac? Pod wieczor dam znac na 100% czy biore czy nie.

SALADYN


HomoViridis


SALADYN


makumator

Metroid , Zelda i Astral bym poprosił, a jak ziomeczek Homo nie weźmie , to dorzuć mi jeszcze Mario Wonder.

Rocho

Resident Evil bym zaklepał. Bo muszę sprawdzić czy go mam w takim wydaniu czy innym. Dałbym znać do rana.
Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

SALADYN

Cytat: makumator w Luty 05, 2025, 17:54
Metroid , Zelda i Astral bym poprosił, a jak ziomeczek Homo nie weźmie , to dorzuć mi jeszcze Mario Wonder.
Super to klepnię i jak kolega się zdecyduje to atakuje na PW.

Cytat: Rocho w Luty 05, 2025, 18:11
Resident Evil bym zaklepał. Bo muszę sprawdzić czy go mam w takim wydaniu czy innym. Dałbym znać do rana.
Ok, podrzucę ci fotki płytki zaraz bo takie 6 na 10.

HomoViridis

Z zalem musze odmowic. Budzet mi sie nie zepnie. A jak wezme to bede calkiem pod kreska ;( hlip hlip.

SALADYN

Cytat: HomoViridis w Luty 05, 2025, 18:51
Z zalem musze odmowic. Budzet mi sie nie zepnie. A jak wezme to bede calkiem pod kreska ;( hlip hlip.
Spoko loko, trzeba mieć w życiu priorytety.

@Rocho rzuć okiem na tego residenta, światło trochę wyolbrzymia stan płyty. Moje PS2 uruchomiło grę bez problemu.


Rocho

Pomieszało mi się i jednak mam tego RE Anglika.

Tak więc @SALADYN odpadam. Ale cena bardzo zacna.
Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

SALADYN

Cytat: Rocho w Luty 06, 2025, 12:16Pomieszało mi się i jednak mam tego RE Anglika.
Zgadnij jak do mnie trafił ten Outbreak ? Znalazłem w lombie za 5 dyszek to chwyciłem i uciekłem żeby w domu się okazało że już go mam w lepszym stanie :D