[S] N64 NTSC-J - 165zł

Zaczęty przez JAPONIEC, Styczeń 25, 2019, 13:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

JAPONIEC

Sprzedam japońską konsolę N64.
Odpala tylko japońskie gry (ewentualnie USA po użyciu przejściówki/ingerencji w obudowę).

- Konsola z zasilaczem 110V (nie jest to ideał kolekcjonerski)
- Oryginalny pad (kolor czarny) z analogiem w spoko stanie
- Kabel AV
- Gra niespodzianka na rozruch (ale nie oczekuj jakiegoś turbokozaka o wartości większej niż konsola).

Chce za nią 165zł z wliczoną już wysyłką. Możliwe dokupienie dodatkowego oryginalnego pada za 50zł (mam trzy niepotrzebne sztuki).
Sprzedaję tylko dlatego, że dorwałem japońca w transparentnym kolorze, a trzeba trochę odchudzić zbiory.

retron67

Rozumiem ,że pudła nie masz? Bo jesli tak to bym wział

JAPONIEC

Paaaanie, z pudłem to nie za taką cenę :)

retron67

Cytat: JAPONIEC w Styczeń 25, 2019, 13:46
Paaaanie, z pudłem to nie za taką cenę :)
Waidomo, ale co szkodzi zapytać, kto pyta nie błądzi ;)

Atr3ju

#4
Z tymi N64 japońskim amerykańskim czy europejskim jest region lock na gry ?

EDIT:

Ok sorry za post na szybko czytałem jedno zdanie, temat i odrazu zapytałem zamiast przeczytać całość  :P

JAPONIEC

Jest, o czym wspominam w pierwszym poście.
Chociaż o dziwo sporo gier z USA działa na japończyku bez problemu (potrzebna jest tylko przejściówka/ingerencja w obudowę konsoli).

JAPONIEC

Konsola nadal do wzięcia, pady oryginalne też :).