[S] Komplet Wii + gry

Zaczęty przez SALADYN, Czerwiec 20, 2024, 12:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

SALADYN

Można posprzątać po temacie.

hankie

Kurde szkoda, że mam ładną sztukę a musze jeszcze kupić polisę na grata...

Za ta cenę jak ktoś nie weźmie to nie ma wiary w ludzi ;)

Rocho

Kirby's EpicYarn bym brał jeśli komplet i UK pal wydanie?
Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

HomoViridis

Bralbym gdybym nie mial 4 sztuk. Aczkolwiek gry sa kuszace.

SALADYN

Cytat: Rocho w Czerwiec 20, 2024, 15:02
Kirby's EpicYarn bym brał jeśli komplet i UK pal wydanie?

Powinien być komplet, jest masa papierków ale w sumie nie zwróciłem uwagi czy są wszystkie, na pewno jest to anglik. Upewnię się i wrócę z fotką.

Cytat: HomoViridis w Czerwiec 20, 2024, 15:27
Bralbym gdybym nie mial 4 sztuk. Aczkolwiek gry sa kuszace.

A to ty nie wiesz że liczba konsol w domu musi być nieparzysta ?

Rocho

Dokładnie lepiej mieć 5 i nie grać niż mieć 4 konsole i nie grać 😉
Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

12step

ore ore szabadabada amore

Kirby

W sumie może i skusiłbym się na tę konsolkę :D

Czy została potraktowana softmodem? :P

Sensor bar, zasilacz i okablowanie jest dołączone do zestawu?

WiiSports Resort jest w cenie 50zł czy już wliczone z konsolą?

SALADYN

Nie wiem czy była softmodowana, ja tego nie robiłem a też mam ją z drugiej ręki. Kupiłem ją z kilkoma grami dawno temu więc myślę że poprzedni właściciel w niej nie grzebał ale ręki za to nie dam.
W zestawie jest konsola, podstawka, zasilacz, kabel AV, sensor bar, jedna grucha, dwa wiiloty z czego jeden to na bank chińczyk. WiiSports Resort liczę jako zestaw z konsolą, osobna są tylko pudełka z grami.

HomoViridis

Wezme kirby adventure i suoer smash bros. Kirby bedzie dobra opcja by zaczac przygode z tym malym stworem, a to dugie to bijatyk nigdy za wiele ;p

SALADYN

Ok, to klepie. Foteczki jakieś podesłać czy łykasz co widać ?

@Kirby daj znać czy ci rezerwować konsolę, masz sporo czasu do namysłu po deklaracji, mnie się nie spieszy ale kto pierwszy się zgłosi ten lepszy.

HomoViridis

Mysle ze od strefowicza nie musze dodatkowych fotek brac.

Rocho

Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

SALADYN

Dopiero za dwie godzinki będę mógł się upewnić. Masz zaklepane jakby co.

Yuki

Jesli serio chcesz za to 350zl mając swiadomosc ile to kosztuje i ludzie tu rozmyslają czy zakupic ten zestaw za 350zl....to szczerze powiedziawszy odezwij sie do mnie i wezme całośc, bo to jest śmieszne :)