[S] Kilka Gier np. Wii, PS3, N64, Saturn

Zaczęty przez makumator, Styczeń 24, 2018, 11:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

makumator

Kilka pierdółek.

https://allegro.pl/uzytkownik/gonsso?order=m

Poza allegro -10% do ceny.

Dla konkretnej osoby, od strzała, za zestaw 10 gier na PS3 chcę 200zł + przesyłka. Ewentualnie licytacja, może zejdzie za mniej ;)

Preferuję paczkomaty, jakby co to pisać pw lub tutaj.

SALADYN

Hej akuaku, interesują mnie oba zestawy na PS3 wystawione na aukcji. Ten pierwszy za 200zł łykam od razu ale przydałaby się jakaś konkretna kwota na ten drugi ?

makumator

Rzucisz 350 i zdejmuję aukcję a jutro siedzi w paczkomacie. Co Ty na takie coś?
Oczywiście cena za oba zestawy, mogę jeszcze rzucić jakiś bonus.

SALADYN

Pasuje mi taki deal, wpłatę zrobiłbym w poniedziałek, przed weekendem nie dam rady.

makumator

Nie ma problemu. Rzuć info na pw (paczkomatu, usual stuff etc.) Nadam jutro bo mam chwilę wolną.

foxe

#5
oj kolego nieladnie. licytowalem sobie jeden zestaw xd
liczylem ze po wyplacie prawie sie skonczy i bede mial kaske

xbox
7xPSX(~1050 gier) 5xPS2(~300) 5xPS3(~170) 5xPS4(112) 5xPSP(~160) 2xPSV(18) 3xXBOX(~20) 2xX360(~20) 3xXONE(~10) NES SNESx2 GC Wii(5) WiiU(14) SMSII 2xSMD(4) SMDII

makumator

Yo yo ,  przecież napisałem że dla konkret kostka od strzała za 2 paczki leci, w aukcji też ostrzegałem, że może się skończyć szybciej. Polecam na przyszłość, zamiast licytować- wystarczy konkret pw i gierki lecą ;)

hankie

A ja wczoraj po północy kaskę przeliczałem (mieszkanie w tle, muszę ostro liczyć przez kwartał:D). Pocieszam się tym, iż pula poleci w dobre ręce w 'rodzinnym' gronie/

SALADYN

#8
foxe, hankie, jeżeli zależało wam na konkretnych gierkach to ja je bardzo chętnie odstąpię po kosztach.

hankie

To rozegramy na privie ;) Wewnątrzforumowe transakcje wiązane ;)

SALADYN

Na 100% będę puszczał dalej Red Dead, Diablo, Sonic Generations, Ace Combat, Resistance 3 i Księgę Czarów. Te gry będą mi się dublowały w zbiorze, resztę zatrzymam chyba że celowaliście w konkretna giereczkę to piszcie.

makumator

Doszedł mi zestaw 10 hitów na PS3 i kilka pierdół jakby ktoś chętny to info w pierwszym poście.

SALADYN

Jak ty to robisz że wszystkie zestawy które wystawiasz akurat celują w mój gust ? Przyznaj się, robisz to specjalnie ! Move Fitness to szrot, Vanquisha i Rising mam ale całą resztą znowu bym łyknął. Wystrzelałem się jednak z kasy na ten miesiąc a nawet trochę na poprzedni, tym razem będę licytował.