[S] jRPG i nie tylko PS1/PS2/PS3 (NTSC-U/J)

Zaczęty przez JAPONIEC, Wrzesień 13, 2018, 13:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

JAPONIEC

Sprzedam duble, gry są w regionie NTSC-U. Komplety. Stany db+/bdb-, w kazdym razie nie zajechane.

PS1:
Legend of Dragoon - 270zł (najtańsza oferta na allegro - 333zł + wysyłka). Crash Bash - 100zł, wydanie Greatest Hits (najtańsza oferta na allegro za PAL platynę - 140zł + wysyłka)

PS2:
Front Mission 4 - 70zł (najtańsza oferta na allegro - 119zł + wysyłka) - uszkodzone pudełko, foto na życzenie.
Xenosaga - 90zł (na allegro najtańszy komplet 129.90zł + wysyłka).
Killer 7 (tu akurat wyjątkowo PAL) - nówka w folii - 90zł.

PS4:
Double Dragon IV - 200zł - nówka w folii, jedna z 4000 kopii.

Gry NTSC-J PS1:
Tekken 3 - 45zł

Gry fabrycznie NOWE, nie są to reseale (powszechna praktyka w japońskich sklepach z używanymi grami), tylko prawdziwe nówki z PlayStation stripem:
Legend of Dragoon - 275zł - pęknięcie na froncie pudełka (ze 4-5cm, na życzenie foto)
Gundam Ghiren no Yabou - 135zł
Princess Maker DEMO - 90zł
Gundam Zenon no Keifu - 135zł
Einhander DEMO - 135zł
Super Robot Taisen Complete Box - 180zł
Zoids Battle Card Game - 135zł
Saiyuki - 135zł - pęknięcie na froncie pudełka (około 2cm)

PS2 NTSC-J
Gry fabrycznie NOWE, nie są to reseale (powszechna praktyka w japońskich sklepach z używanymi grami), tylko prawdziwe nówki z PlayStation stripem:
Dragon Quest V - 180zł
Super Robot Taisen Scramble - 115zł
Pure Pure Demo Vol 0/1/2/3 - 135zł od sztuki.

Gry PS3 NTSC-J:
Demon's Souls - wydanie PS3 Best - gra ma osobny trofi set względem wersji EU - 60zł
Ryu ga Gotoku OF THE END - gra ma osobny trofi set względem wersji EU/US - 50zł
Ryu ga Gotoku/Yakuza 3 - gra ma osobny trofi set względem wersji EU/US - 50zł
Ryu ga Gotoku/Yakuza 4 - gra ma osobny trofi set względem wersji EU/US - 50zł
Dragon's Dogma - gra wyjątkowo ma na płycie język angielski - 30zł / mam dwie sztuki.
Pro Yakyuu Spirits 2012 - świetny baseball dla fanów tego sportu, przegrałem swego czasu w serię PYS sporo godzin - 50zł.

XBOX NTSC-J
Halo - fabrycznie nowa gra w wydaniu Platinum Collection - 90zł

Memorki nieoryginalne do PS1 - 8zł sztuka. Mam chyba z 10 sztuk - służyły mi bezproblemowo przez ostatnie 15 lat, ale mam już taki zapas oryginałów, że te są mi niepotrzebne.

Dodane 3.10.2018:

Sprzęt:

PS1 AV Adapter - SCPH-1160 - 60zł

PS1 SCPH-5000 - NTSC-J - trzpień na płyty ma wyłamane ząbki, laser powoli chyba kończy swój żywot - gry wczytują się dłużej niż na 'żylecie', choć pograłem godzinkę. Dla majsterkowicza. To jest ta stara wersja z gniazdami RCA z tyłu. W komplecie kable i jeden oryginalny pad (japończyk bez analogów, starego typu) - 100zł.

Do powyższej konsoli jak ktoś chce to dorzucę za stówkę kilkanaście gier, zdekompletowane japończyki w kiepskim stanie (czuć że poprzedni właściciel jarał szlugi, pudełka mają pęknięcia/są brudne).

Lista:
Tekken 2
Dragon Ball Final Bout
Winning Eleven
Cool Boarders
Saru Getchu
Crash 3
Puzzle Bobble 2
Gundam
XI (Devil's Dice)
Crash 1
Kinnikubanzuke

ale podkreślam - w kiepskim stanie. Wciąż, wychodzi mniej niż dyszka za grę. Ogólnie kupiłem tego PSXa dla kilku rzadszych tytułów, na szczęście były w stanie akceptowalnym, tych z kolei nie chce mi się gonić na części.

Oryginalny japoński pad bez analogów - 20zł (nie pamiętam oznaczenia SCPH).

PS2 - Oryginalny multi-tap Sony - 80zł

N64 - dwa oryginalne pady z analogami w całkiem spoko stanie - 60zł/szt, różne kolory.

Wysyłka paczkomatem 12zł (na drugi dzień).
Paczka pocztowa 15zł (wysyłam w piątki).

adikropkaer

Jestem zainteresowany Crash Bashem, wyślesz zdjęcia na pw? Jaki stan płyty i pudełka?

JAPONIEC

Wygląda to tak :)

https://imgur.com/a/5QkGsPB

Płyta ma drobne ryski, stan jak w opisie db+/bdb-.

adikropkaer

Jak coś to crash jest wolny, nie miał być dla mnie, ostatecznie osoba dla której miałem wziąć nie jest zainteresowana.

Gaspar

Hej!

Ja jestem zainteresowany Star Ocean oraz Legend of Dragoon na PSX'a. Podrzucisz jakieś zdjęcia?

JAPONIEC

Wybacz Gasparze, że dopiero teraz - w weekendy raczej nie korzystam z internetu.

Zdjęcia w linku poniżej (trochę kiepska jakość, mam pod ręką tylko telefon):
https://imgur.com/a/bxXlsne

Dragoon ma pęknięcie na froncie pudełka (można sobie przełożyć tył od byle jakiego Jewel Case). Płyty w stanie praktycznie lustro.

JAPONIEC


JAPONIEC

Dodałem trochę graciarni. Cenowo starałem się o kwoty niższe niż na allegro/ebayu.

JAPONIEC

Wystawiłem trochę gier w pięknym stanie na allegro.

https://allegro.pl/uzytkownik/retrogracz?order=m

Poza aukcją oczywiście 10% rabatu.

JAPONIEC


JAPONIEC

Dorzuciłem kilka japońskich gier na PS3, które mi się dublują.

JAPONIEC

Ceny na allegro uległy obniżkom, kilka rzeczy znikło. Tradycyjnie poza aukcją 10% rabatu :).

retron67

Zostaw dla mnie Yakuzy 3&4 Zapłace ci za tydzien poza aledrogo. Bo kupiłem 10 gier i muszę popłacić ;D .Ale mnie masz pewniaka ;)

JAPONIEC

Cytat: TheUrien84 w Październik 27, 2018, 13:41
Zostaw dla mnie Yakuzy 3&4 Zapłace ci za tydzien poza aledrogo. Bo kupiłem 10 gier i muszę popłacić ;D .Ale mnie masz pewniaka ;)

Luzik :). W takim razie zamiast allegrowego 120 + wysyłka, zrobimy 110 z wliczoną już wysyłką. Gierki już ściągnąłem z aukcji, więc bezpiecznie na Ciebie czekają.

retron67