[S] gry PS2 / pad PS2 ori w blistrze

Zaczęty przez gumislav, Październik 25, 2017, 18:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

gumislav

Witajcie ponownie!  :)

Do sprzedania rzeczy jak poniżej.
Koszt wysyłki listem poleconym / paczkomatem wynosi 10 zł (za priorytet 2 zł dopłaty) i uwzględnia solidne pakowanie gwarantujące bezpieczne dostarczenie zawartości (nie ważne ile na czy weźmiesz jedną grę czy wszystko z listy - płacisz raz 12 zł).
Ceny nie podlegają negocjacji.
W celu zakupu proszę o wiadomość pod tematem jaką grę wybierasz.
Na wpłatę czekam 7 dni liczone od następnego dnia od daty zakupu. Wpłata oznacza wpływ środków na moje konto, a nie dokonanie przelewu. Jeśli siódmy dzień wypada w weekend to naturalnie wpłata może zostać dokonana w poniedziałek. W przypadku braku wpłaty gra zostaje wystawiona ponownie.
W Poznaniu odbiór osobisty również do tygodnia od zakupu (płatność przy odbiorze).

Od 30 października przedmioty dostępne rónież na Allegro (nieco drożej).

Zdjęcia gier i dem do obejżenia tutaj:
https://imgur.com/a/m3yMG

GRY:
Wszystko w całości po Angielsku.
Pudełka, okładki i instrukcje całe (niektóre jak nowe).
Płyty posiadają sporo płytkich rys ale gwarantuję 100% sprawność każdej z nich.

Alone in the Dark: The New Nightmare (PS2) - 15 zł
Max Payne 2 (PS2) - 15 zł

DEMA:
Płyty posiadają sporo płytkich rys ale gwarantują 100% sprawność każdej z nich.

Demo Kingdome Hearts [SCED-51314] (PS2) - 25 zł
Demo prasowe [SLED-53681] (PS2) - 25 zł
Demo PS2 z Yabasic [PBPX-95506] (PS2) - 25 zł
Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.

Namingway


SALADYN

#2
Ja bym chętnie łyknął pada o ile zapłata w przyszłym tygodniu w niczym nie przeszkadza.

gumislav

SALADYN, dla starych forumowych druchów nie ma problemu z wydłużeniem terminu  ;) Padzik jest twój  :)
Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.

SALADYN

Super, kasę wyśle w poniedziałek a może nawet dzisiaj o ile aukcje pójdą nie po mojej myśli. Podeślij dane do przelewu w wolnej chwili.

gumislav

Sprzedaż na forum tymczasowo zawieszona z powodu wystawienia ofert na Allegro:

http://allegro.pl/uzytkownik/gumislav?order=m

Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.

gumislav

Do sprzedania zostały jeszcze demka oraz Max Payne i Alone in the Dark.
Przy zakupie obu gier za pośrednictwem forum cena to 25 zł za obie.
Za wszystkie demka na raz 60 zł.
Zachęcam  :)
Retromaniacy wszystkich krajów, łączcie się!
Nie ważne co... ważne, że retro.