[S] Gry na PS1

Zaczęty przez Hoipolloi, Sierpień 02, 2019, 18:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Hoipolloi

Większość opakowań 6/10, małe pęknięcia. Sprzedaje bo robię czystki u siebie w kolekcji. Ceny podane to ceny po których ja kupiłem i nic na tym nie zarabiam. Także bez jakichś uszczypliwości, że 'drogo' :D






zostało:
007 the World is not Enough - 20zł
007 Tomorrow Never Dies - 16zł
FIFA 97' - 37zł
FIFA Road to World Cup '98 - 16zł
Frogger 1 - 36zł
International Superstar Soccer Pro - 24zł
Knockout Kings '99 - 12zł
NHL '99 - 16zł
Total NBA '96 - 36zł
Tunguska Legend of Faith - 15zł
Victory Boxing 1   3xA - 23zł
Victory Boxing 2   3xA - 16zł
GTA 2 - 50zł
Crash Bandicoot 3 - 90zł
Crash Bandicoot 3 - 80zł
Micro Machines V3 - 35zł

Wszystkie gry kompletne 3xA. Wysyłka paczkomatem, pocztą do uzgodnienia. Dla tych co mają opcje allegrosmart wykupioną to mogę wystawić przedmiot za 40zł, wysyłka wtedy za darmo i resztę kasy na konto + 3,20 za prowizje od allegro, czyli 3,20 wysyłka by była. W razie pytań o stany to na priv lub pod tematem.
Szukam Konsolowe Kompendium 1, 2, 3 wydane przez Neo+.
Szukam gier na PS1 i PS2:
https://bit.ly/2y3FN7b

foxe

poproszę królika.
podeślij dane do przelewu bo skasowałem poprzednie PM
+ napisz ile wysyłka

xbox
7xPSX(~1050 gier) 5xPS2(~300) 5xPS3(~170) 5xPS4(112) 5xPSP(~160) 2xPSV(18) 3xXBOX(~20) 2xX360(~20) 3xXONE(~10) NES SNESx2 GC Wii(5) WiiU(14) SMSII 2xSMD(4) SMDII

Hoipolloi

Szukam Konsolowe Kompendium 1, 2, 3 wydane przez Neo+.
Szukam gier na PS1 i PS2:
https://bit.ly/2y3FN7b

Hoipolloi

Doszedł Silent Hill 3 i Guilty Gear X2 Reload.
Szukam Konsolowe Kompendium 1, 2, 3 wydane przez Neo+.
Szukam gier na PS1 i PS2:
https://bit.ly/2y3FN7b

Hoipolloi

Robię lekką redukcje gier ze swojej kolekcji, jakby co zapraszam.
Szukam Konsolowe Kompendium 1, 2, 3 wydane przez Neo+.
Szukam gier na PS1 i PS2:
https://bit.ly/2y3FN7b

pawloosw

#5
Iss 98 z demem sh? Interesowalby mnie i tak samo point blank, blade, 007 racing. Cos wiecej o tych grach możesz?

Mam smarta i przez smarta by było to najlepiej wysłać.

Janusz

Wziąłbym te trzy części 007 + Point Blank. :)

mentor93

Także byłbym chętny na 007 Racing :) Prócz tego, interesują mnie Blade, Frogger, Technomage, Micro Machines, VS. i Crash 3. Mógłbym poprosić o dodatkowe info na PW (dokładniejszy stan pudełek tych gier)?
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | PS5 | Switch | Gamecube | Pegasus | Xbox

Hoipolloi

Przepraszam z góry, że dopiero odpisuje ale co znad morza wróciłem. To tak, parę osób się zgłosiło też na priv. Pierwszeństwo ma w pierwszej kolejności pawloosw, potem Don, foxe, Bodzio i na końcu mentor93 (kolejność ustalona godzinowo od nadesłanych wiadomości). Zdjęcia i poszczególne info postaram się zaraz odpisać. Co do stanów płyt i opakowań to wklejam tabelkę z excela.

Szukam Konsolowe Kompendium 1, 2, 3 wydane przez Neo+.
Szukam gier na PS1 i PS2:
https://bit.ly/2y3FN7b

Hoipolloi

#9
Post pod postem ale trochę tych zdjęć narobiłem, to każdy może sobie sprawdzić. Napisałem lekki update kto co z Was by chciał. Zdjęcia macie w spoilerze wraz z zaznaczeniem, gdzie jest małe pęknięcie czy ułamany zawias, ogólnie opakowania są 6/10 wg mnie (z małymi defektami). Dajcie znać, jeżeli ktoś jest zdecydowany na konkretne gry, to od razu wykreślę z listy (kolejność tak jak podałem wyżej). I tak jak pisałem, wysyłka pocztą polską poprzez envelo 13zł lub paczkomatem 15zł. Osoby, które mają allegro smarta, to mogę zrobić taki myk, że przedmiot wystawie na allegro za 40zł z opcją smart, za resztę gier dopłata na konto + 3,20 prowizji z allegro, czyli suma sumarum za wysyłkę wychodzi 3,20 z opcją smart.

@pawloosw
Blade - 31zł
Point Blank 1 - 30zł
007 Racing - 14zł
International Superstar Soccer Pro 98 - 21zł (brak dema SH)


@Don
ISS Pro Evolution 1 - 26zł


@foxe
Aqua GT - 27zł
Cleopatra Fortune - 34zł
International Superstar Soccer Pro 98 - 21zł
NBA Fastbreak '98 - 29zł
NBA Live '98 - 20zł
NBA Live '99 - 17zł
NHL 2000 - 20zł
NHL Face Off '97 - 22zł
Psychic Force - 34zł
Technomage - 35zł
VS. - 35zł


@Bodzio
007 Racing - 14zł
007 the World is not Enough - 20zł
007 Tomorrow Never Dies - 16zł
Point Blank 1 - 30zł


@mentor93
007 Racing - 14zł
Blade - 31zł
Frogger 1 - 36zł
Technomage - 35zł
Crash Bandicoot 3 - 80zł/90zł
Micro Machines V3 - 35zł

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Szukam Konsolowe Kompendium 1, 2, 3 wydane przez Neo+.
Szukam gier na PS1 i PS2:
https://bit.ly/2y3FN7b

pawloosw

#10
Przepraszam ze dopiero odpisuje, bylem na urlopie 2 dni, dopiero wróciłem.
Poza iss bez demka resztę bym wziął przez smarta. Poproszę o dane do wpłaty na pw. Dzięki

Ps. Chyba ze Ci Bodzio mocno zależy na tym 007 i point blanku, to odpuszczę temat, kiedys się może trafi.

Hoipolloi

No to czekamy na info od Bodzia czy by chciał wtedy, jak pawloosw daję wolną rękę :P
Szukam Konsolowe Kompendium 1, 2, 3 wydane przez Neo+.
Szukam gier na PS1 i PS2:
https://bit.ly/2y3FN7b

foxe

na tego 007 to ja jestem bardzo chętny jakby coś.
no i oczywiście potwierdzam chęć kupna reszty wymienionych pod moim nickiem

+ International Superstar Soccer Pro 98 - 21zł (brak dema SH)
bo byłem zainteresowany tylko @pawloosw był pierwszy
także wyjdzie konkretna paczuszka jakby co

xbox
7xPSX(~1050 gier) 5xPS2(~300) 5xPS3(~170) 5xPS4(112) 5xPSP(~160) 2xPSV(18) 3xXBOX(~20) 2xX360(~20) 3xXONE(~10) NES SNESx2 GC Wii(5) WiiU(14) SMSII 2xSMD(4) SMDII

Hoipolloi

W sumie, jak pawlo nie masz aż takiej potrzeby z tymi dwoma tytułami, to pozwól że 007 racing dorzucę dla foxe, z racji kolejności. Mam nadzieję, że to nie problem. foxe z naszego forumka bliżej jest do zebrania full seta pal, a wiadomo jak jest, im dalej w las tym mniej tytułów, których szukamy do kolekcji.
Szukam Konsolowe Kompendium 1, 2, 3 wydane przez Neo+.
Szukam gier na PS1 i PS2:
https://bit.ly/2y3FN7b

pawloosw

To poczekajmy na decyzje Bodzia, jak odpusci to kupiłbym to o czym pisałem w ostatnim poście, ok? Akurat 007 racing brakuje mi do pelnego seta 007.