[S] Famicom, karty PS1, N64, WII, PS2, Gameboy color, PSP

Zaczęty przez nwc, Marzec 22, 2018, 14:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

nwc

Aktualizacja 05.05.2018

Do sprzedania
NINTENDO FAMICOM konsola ze zintegrowanymi 2 padami = 190zł
KARTY PAMIĘCI PS1 - dostepne już tylko pożółkłe - 15zł/szt
PSP FAT wersja na Japonię stan średni, brak nakładki na analog (3zł), przerobiona, przełącznik wifi włączony na stałe, sama konsola z baterią = 70zł
Nintendo N64 NTSC-J + pad + gra pokemon stadium = 140zł
Sony PS2 fat wizualnie ok ale laser ledwo ledwo 30004 + pad + 5 gier (fifa street, smack down 2007 i 2010, true crime i jakaś rajdówka) + okablowanie + pad + kp = 55zł
Nintendo Gameboy Color Morski = 80zł
Japońska gra telewizyjna na kartridże (a'la pegasus) = 35zł
Konsola Nintendo WII NTSC-J + gra Monster Hunter NTSC-J sama płyta = 35zł  brak wiilota i kabli

Gry PS3:
GTA 5 - steelbook, mapa, instrukcja wersja niemiecka ale na konsoli jest pl - 50zł
Gran Turismo 5 Academy - 20zł
GTA 4 - 20zł
Battlefield - 20zł
Virtua Fighter - 20zł
Auta - 25zł
Need For Speed RIVALS - 45zł
Call of Duty MW4 - 20zł
F1 2012 - 20zł
Lego Marvel - 35zł

FOTKI:
https://imgur.com/a/KSmjO

For The Players

Byłbym wstępnie zainteresowany padem PS3 ds - 55 zł, jeśli jest czarny, 100% sprawny i bez uszczerbków w obudowie.

nwc

Zdjęcie poglądowe

Quake96

Te jasno niebieskie PS2 to fat czy slim? Masz jakieś foto albo chociaż znasz nazwę tej edycji cobym podejrzał w guglu? Bo może byłbym zainteresowany :)

EDIT: Dobra, zamuliłem, że napisałeś o tej tacce, więc FAT. Jestem ogólnie zainteresowany, tylko musiałbym zobaczyć fotki tego egzemplarza :)

alf

Cytat: nwc w Marzec 22, 2018, 14:17
Famicomy same konsole po 200zł/szt

"Same konsole" oznacza jednak z padami co nie ? Bo one w japońskich famicomach były na stałe do konsoli przypięte, chyba że je odcinasz przed zakupem ? :( Czy te konsole są sprawne ? Podłącza się je po kablu antenowym czy mają AV ?

SALADYN

Ja byłbym chętny na karty pamięci, kilka szarych i po sztuce w różnych kolorach. Na fotce widzę między innymi Emerald, Lime Yellow, Smoke/Slate Gray, Crystal. Bardziej szczegółowe zdjęcia pomogłyby mi w wyborze ale spokojnie możesz mi zaklepać po jednym unikalnym kolorku, łącznie z tymi które dopiero trafią do oferty.

Hoipolloi

Ja chciałbym zarezerwować memory card do PS1, te takie najjaśniejsze (2 wiersz, druga z lewej).
Szukam Konsolowe Kompendium 1, 2, 3 wydane przez Neo+.
Szukam gier na PS1 i PS2:
https://bit.ly/2y3FN7b

Stall

Ja juz napisalem do kolegi w czwartek odnosnie kart i nadal niestety nie ma odpowiedzi. :P

next THE flex

....so....
...who's....
NEXT
       .THE.
               FLEX

nwc

@alf: oczywiście konsole są z 2 padami zintegrowanymi jak na zdjęciach, potrzebny jest zasilacz 9v i modulator rf - pasuje ten od nintendo snes

@Hoipolloi tam właśnie jest karta w kolorze GW cena 30zl

@next THE flex duale i cyfry, od psone i psx około 6sztuk mam różnych, te pady są w stanie... takim se

fotki tutuaj:

https://imgur.com/a/KSmjO

dolna linia kart 25zł, biała 30zł, christmas czerwona 35zł, reszta jak pisałem, co ciekawe ta żółta z japońskimi napisami to też biała tylko mega pożółkła

Tommy_Vercetti


Quake96

Tego niebieskiego FATa bym wziął, ale musiałbyś mi go przytrzymać do matki boskiej pieniężnej. Wezmę na 100%

Może uda się ogarnąć kase wcześniej to dam Ci znać.

Hoipolloi

Cytat: nwc w Marzec 22, 2018, 14:17
Oryginalne Karty PS1 różne kolory  1szt-22zł, 3szt-55zł większa ilość do dogadania
Szukam Konsolowe Kompendium 1, 2, 3 wydane przez Neo+.
Szukam gier na PS1 i PS2:
https://bit.ly/2y3FN7b

nwc

Cytat: nwc w Marzec 23, 2018, 14:45
kolorze christmas special edition SPCH-1192 za 35zł i memorke w kolorze Greyish White za 30zł oraz kolorowe w bardzo dobrej kondycji po 25zł
Cytat: Hoipolloi w Marzec 28, 2018, 23:31
Cytat: nwc w Marzec 22, 2018, 14:17
Oryginalne Karty PS1 różne kolory  1szt-22zł, 3szt-55zł większa ilość do dogadania

@Quake niestety Tommy_V napisał pw pierwszy, a ja miałem ostatnio ograniczony dostęp i PS2 fat póki co zarezerwowana dla niego tak samo jak GBA A

Quake96

Trudno. W razie czego daj znać, tylko szybciej jak z tymi fotkami :P