[S] DualShock 3 CECHZC2E

Zaczęty przez Atr3ju, Październik 04, 2020, 12:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

Atr3ju













Jako że kupiłem pare dni temu DualShocka 3 w bardzo dobrym stanie i mając obecnie już 3 DualShocki 3 moge się jednego pozbyć, wiem pozbyć to dziwnie zabrzmiało.

Model widać na zdjęciu to V4 0.09 a ten który teraz kupiłem to V4 0.10

Wyczyściłem go jak sie dało, bateria raczej już słaba, trzyma jakoś 3 - 4 godziny ciągłego grania. Gdy go kupiłem jakoś ponad 2 lata temu to poprzedni sprzedawca zafundował padowi małe defekty, pierwszy to nieco powycinane obrzeża dookoła lewej gałki analoga (widać to na dwóch zdjęciach jak sobie przybliżycie, możecie otworzyć zdjęcia jako osobna karta wówczas będzie w naturalnej dużej rozdzielczości), drugi mankament to ułamane gniazdo na jedną śrubke (również widać na zdjęciu). Brakowało tego elementu w środku obudowy więc nie miałem już tego jak uratować chocby skleić superglue. Ogólny stan raczej 4/6

Klawisze wszystkie sprawdzone, bateria naładowana.

Zapłaciłem wtedy za niego jakoś 65 zł a z wysyłką pamiętam że nie więcej niż 75 zł zapłaciłem. Dla strefowiczów będzie 45 zł a na olx wystawie za 55 zł.

Wysyłka tylko pocztą bo nie mam drukarki aby mieć ten papierek do paczkomatu. Chyba że jeśli komuś będzie bardzo zależeć to najwyżej wydrukuje w pobliskim sklepie komputerowym.

jacobjacob

Hej,

W paczkomatach z dotykowym wyświetlaczem nie potrzebujesz drukować etykiety - przesyłkę możesz bezpośrednio nadać z paczkomatu.

Atr3ju

A no widzisz, nikt mi o tym wcześniej nie powiedział. Jeśli zajdzie taka potrzeba to bez problemu spróbuje wysłać w paczkomacie. Dzieki za info.

mariusz391

Nie wiem o co chodzi  jacobjacob, ale tu chodzi nie tyle z dotykowym wyświetlaczem (bo te mają wszystkie, a niekoniecznie nadasz w nich bezpośrednio z paczkomatu), tylko te co mają terminal płatniczy. Najczęściej idzie je poznać po tym że są żółte a nie białe
Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Sam mam taki paczkomat niedaleko i z niego nadaję bo nie chce mi się tych etykiet drukować

jacobjacob

Racja, najważniejsze żeby był terminal  :)

Atr3ju

Pad sprzedany i co najlepsze na tłiterze dzięki Bananowemu Jankowi.

ojciec-gracz

Cytat: mariusz391 w Październik 05, 2020, 16:58
Nie wiem o co chodzi  jacobjacob, ale tu chodzi nie tyle z dotykowym wyświetlaczem (bo te mają wszystkie, a niekoniecznie nadasz w nich bezpośrednio z paczkomatu), tylko te co mają terminal płatniczy. Najczęściej idzie je poznać po tym że są żółte a nie białe
Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Sam mam taki paczkomat niedaleko i z niego nadaję bo nie chce mi się tych etykiet drukować

A ja mam takie pytanko jak powstaje etykieta w takim żółtym paczkomacie

mariusz391

Cytat: ojciec-gracz w Październik 26, 2020, 19:35A ja mam takie pytanko jak powstaje etykieta w takim żółtym paczkomacie
Nie mam pojęcia, ale na pewno tworzy ją ten co odbiera paczkę. Ty podajesz w takim paczkomacie tylko numer telefonu swój, odbiorcy i SWÓJ email (nie podajesz odbiorcy), płacisz otwiera się skrytka zamykasz i tyle. Co ciekawe skądś pobierają sobie tego maila odbiorcy, bo jak kiedyś wysyłałem koledze paczkę niespodziankę to się dziwił że mu mail z inpostu przyszedł a nic nie zamawiał

SALADYN

Z tego co wiem etykietę na paczki nadane bezpośrednio w paczkomacie nakleja kurier który je odbiera. Po co miałby to robić adresat.

mariusz391

Cytat: SALADYN w Październik 27, 2020, 12:15Z tego co wiem etykietę na paczki nadane bezpośrednio w paczkomacie nakleja kurier który je odbiera. Po co miałby to robić adresat.
No tak, kurier który ją odbiera z paczkomatu. O to mi chodziło, tylko wyraziłem się nieprecyzyjnie :P

SALADYN

A ja myślałem że masz na myśli adresata.

Atr3ju

Wyżej napisałem że sprzedałem, do kosza prosze.