[S] Dragon's Crown Pro Battle-Hardened Edition

Zaczęty przez SALADYN, Maj 12, 2018, 12:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

SALADYN

Będę miał do odstąpienia jedną sztukę Dragon's Crown Pro Battle-Hardened Edition na PS4 w cenie 170zł plus wysyłka. Zamówiłem dwa egzemplarze, w tym jeden dla znajomego, premiera 15 maja a ten sobie pojechał w pizdu za granice i nie mam z nim kontaktu ani kasy na jego sztukę.
Chętny na grę w promocyjnej cenie niech atakuje mnie na PW ? Haczyk jest taki że trzeba zapłacić z góry, najpóźniej po weekendzie.

SALADYN

Dostałem mail ze sklepu że wydawca zaszalał z ilościami i obcinają zamówienia. Zamiast dwóch sztuk, dostane tylko jedną więc problem sam się rozwiązał.
Można więc po mnie posprzątać i wywalić post do kosza.

Niezdecydowanym na zakup Dragon's Crown Pro Battle-Hardened Edition radze się namyślić bo gra pewnie szybko wyjdzie ze sklepów i zostaną aukcje z spora przebitką.

foxe

Cytat: SALADYN w Maj 14, 2018, 15:22
Dostałem mail ze sklepu że wydawca zaszalał z ilościami i obcinają zamówienia. Zamiast dwóch sztuk, dostane tylko jedną więc problem sam się rozwiązał.
Można więc po mnie posprzątać i wywalić post do kosza.

Niezdecydowanym na zakup Dragon's Crown Pro Battle-Hardened Edition radze się namyślić bo gra pewnie szybko wyjdzie ze sklepów i zostaną aukcje z spora przebitką.
oo ciekawe co tam wymyślili z tym nakładem.
dobrze że ja zamawiałem coś koło lutego to do mnie już jedzie

xbox
7xPSX(~1050 gier) 5xPS2(~300) 5xPS3(~170) 5xPS4(112) 5xPSP(~160) 2xPSV(18) 3xXBOX(~20) 2xX360(~20) 3xXONE(~10) NES SNESx2 GC Wii(5) WiiU(14) SMSII 2xSMD(4) SMDII

SALADYN

Pewnie niski nakład a sklep natrzepał preorderów. Anyway, zadzwonił pracownik sklepu że jednak mają dla mnie dwie sztuki :P
Problem pozostał i temat nadal aktualny.

alf

Przy niskim nakładzie i sporym popycie myślę że jak będziesz miał w ręku gierkę to raz dwa się pozbędziesz.

Manifesto

Gdyby nie to, że sam zamówiłem grę dawno temu kupiłbym od Ciebie DCP. Mogę tylko napisać, że wydanie jest świetne, steelbook z wypukłymi wizerunkami postaci prezentuje się przecudnie. Z łatwością opchniesz na Allegro za cenę wyższą niż zapłaciłeś.

SALADYN

Właśnie sobie rozpakowałem swoją sztukę, rzeczywiście bardzo ładne wydanie i jeden z lepszych steelbooków jakie ostatnio mi wpadły w łapy. Jeszcze jakiś plakat/mini artbook zamiast tych dziwnych kart i byłoby już w ogóle super.

Anyway, kupiec już jest, teraz można na pewno zamknąć temat.