[S] 40+ itemów, różności (m.in gry na PSX, PS2)

Zaczęty przez makumator, Wrzesień 15, 2016, 10:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

makumator

Lista moich nadstanów półkowych na sprzedaż wraz z cenami (nie linkuję zdjęć, żeby łatwiej się przeglądało):
http://i.imgur.com/41W71dY.jpg
___________________________________
mój nick na allegro (można zobaczyć opinie kupujących, aczkolwiek dawno nic nie żeniłem):

http://allegro.pl/show_user.php?uid=1641846
___________________________________
Aukcje wystartują niedziela/poniedziałek. Ceny na liście to ceny startowe, rzucam podglądowo, bo zawsze może się ktoś dogadać przed aukcjami :D Wtedy, po uzgodnieniu ceny, wystawiam prywatną sprzedaż przez allegro, żeby wszystko było git i każdy był zadowolony/zabezpieczony. Niektóre itemy tylko na licytację (m.in. komp).

Nie miałem czasu wszystkiego szczegółowo opisać. Jakby co, to zawsze odpowiem na wszelkie pytania i dopytania o poszczególne przedmioty.

Szczegóły mojego bieda bazaru:
___________________________________
2x Pad Dual Shock 3 (oba uszkodzone)
pad nr1: pobity, działa, ale jest bardzo umęczony (gałka się blokuje, spusty latają itp.)
pad nr2: wizualnie dobry, bateria trzyma. niestety bankowo był rozkręcany, gdyż jest nieprawidłowo skręcony i d-pad

trzyma tak jakby wciśnięty na stałe "dół" (sam krzyżak chodzi normalnie). pad czasem okazjonalnie reaguje na

wciskanie "X" i ruchy gałą. Dobry dawca części.
Z tych 2 padów można spokojnie skręcić jeden sprawny w dobrym stanie.

http://i.imgur.com/JE42JaC.jpg
http://i.imgur.com/IOXpoAF.jpg
http://i.imgur.com/HsGNOw8.jpg
___________________________________
Konsola PS3 Super Slim 12GB + kabel zasilający wtyczka UK.
Działa idealnie. Nosi drobne ślady użytkowania. Trochę kurzu i drobnych obtarć.
Dla zdecydowanej osoby dorzucę org pada w dobrym stanie za 50zł.

http://i.imgur.com/ihl03IE.jpg
http://i.imgur.com/odCICJG.jpg

___________________________________
Konsola PSP FAT
Zmęczona życiem, ale się nie poddaje. Softmod PL. Działa ok. Ekran - pełno drobnych płytkich przetarć, przyciski ok,
krzyżak ok, analogowy cycek działa poprawnie, zaślepka baterii wymagała tuningu taśmą klejącą, przycisk włączający w połowie urwany - działa ok.

http://i.imgur.com/18zFCrG.jpg
http://i.imgur.com/C9rdYEW.jpg
http://i.imgur.com/tjU7jVu.jpg

___________________________________
Konsola Sega Mega Drive 2 + kable (zasilanie+antenowy) + Pad
Konsola ma obtarcia, wciśnięty reset (przycisk brzydki). Nie sprawdzana - sprzedaję jako uszkodzoną, być może do uratowania.

http://i.imgur.com/JbXQ3jS.jpg
http://i.imgur.com/p6z1JVD.jpg
http://i.imgur.com/pKjNI3K.jpg
___________________________________
The Teminator Sega Mega Drive
Pudełko jak na zdjęciu, trochę przymęczone od dołu. Brak instrukcji.

http://i.imgur.com/n9KUNKJ.jpg
___________________________________
Odin Sphere
3xA
pudło/okładka/instrukcja: 4+/5
płyta: 4/5 (obniżam ocenę za kilka małych max 1cm rysek na brzegach oraz kilka niewielkich zmazów powstałych  prawdopodobnie podczas rutynowej regenenacji płyty)

http://i.imgur.com/9BQ2GP9.jpg

___________________________________
Nightshade
2xFR 1xA (okładka i instrukcja po francusku, gra po angielsku)
płyta: 4+/5

http://i.imgur.com/d5aTNqa.jpg
___________________________________
God of War Platinum
3xA (okładka/instrukcja - PL)
płyta: 3+/5

http://i.imgur.com/gTNNwj6.jpg

___________________________________
God of War 2 Platinum
2xA (okładka PL), brak instrukcji
płytka: 2+/5 (w pełni działająca, do uratowania)

http://i.imgur.com/dy2tKqR.jpg
___________________________________
Alien Trilogy Platinum
3xA
płytka: 4-/5

http://i.imgur.com/8fwpZzK.jpg

___________________________________
GTA: Vice City Stories
2xA + ulotka
płytka: 4-/5

http://i.imgur.com/jx8lXHY.jpg
___________________________________
Yakuza
3xA
płytka: 2+/5 (nośnik nie uszkodzony)

http://i.imgur.com/3Kh0eSJ.jpg
http://i.imgur.com/t8FdAaA.jpg
___________________________________
Doom 3
3xA
płytka: 2+ (nośnik nie uszkodzony)

http://i.imgur.com/AFDPtFa.jpg
____________________________
_______
Fifa 12 i Fifa 13 w steelbooku Fify 14 (obie w sumie za 5zł)
Angliki za cenę paczki Laysów
Płytki: 5-/5

http://i.imgur.com/UA0eV9a.jpg
http://i.imgur.com/991nuGR.jpg
___________________________________
Devil May Cry 2
3xA
Płytki: 5-/5

http://i.imgur.com/SxtbVAq.jpg

___________________________________
Syphon Filter 3 Platinum
3xA
Płytka: 3+/5

http://i.imgur.com/4DCiqcq.jpg

___________________________________
Rayman Platinum
3xA
płytka: 2/5 (działa, zweryfikowana)

http://i.imgur.com/GfR6pxS.jpg
http://i.imgur.com/7jsJQhn.jpg
___________________________________
Tomb Raider 2 Platinum
3xA
płytka: 4-/5

http://i.imgur.com/6byOdAt.jpg
___________________________________
Trio:
Soviet Strive Classics (bez instrukcji), Alien Trilogy Platinum (bez okładki przód, pudełko pęlnięte z przodu), Die

Hard Trilogy (sama płyta)
wszystklie gry ANG
płytki: Soviet - 3/5, Alien 2/5, Die 2/5

http://i.imgur.com/sDiGuCa.jpg
http://i.imgur.com/zrbvIat.jpg
http://i.imgur.com/qFREkAu.jpg
___________________________________
Tunnel B1
wersja ANG
pudełko zastępcze (małe), brak instrukcji, okładki pogięte jak na foto
płytka: -3/5

http://i.imgur.com/S2UmBBl.jpg
___________________________________
Hyrule Warriors
3xA
płytka: 5/5


___________________________________
Nintendoland
3xA
płytka: 5/5

http://i.imgur.com/3cfBV1g.jpg

___________________________________
Batman Arkham City Armored Edition
wersja ANG, instrukcja ANG
płytka: 5-/5
Zła okładka (z Batman Origins) + pudełko z Wii

http://i.imgur.com/MCiyvFi.jpg

___________________________________
Black Ops 2
3xA
płytka: 5/5

http://i.imgur.com/KY0SAv1.jpg

___________________________________
Dragon's Dogma
3xA
płytka: 5-/5

http://i.imgur.com/WRPlsgm.jpg
___________________________________
Alan Wake w cenie dobrego dodruku okładki
Wersja PL + pudełko zmęczone z pęknięciem
płytka: kółko :(

http://i.imgur.com/Y1TESI6.jpg
http://i.imgur.com/siiYlXP.jpg
___________________________________
Prince of Persia Warrior Within NTSC-U
3xA
płytka: 4+/5

http://i.imgur.com/1vssD9M.jpg
___________________________________
Call of Duty Finest Hour NTSC-U
3xA
płytka: 5-/5

http://i.imgur.com/vxN0j7o.jpg
___________________________________
Call of Duty 2 Big Red One NTSC-U
3xA
płytka: 4/5

http://i.imgur.com/5KP5zYn.jpg
___________________________________
Medal of Honor European Assault NTSC-U
3xA
płytka: 4+/5

http://i.imgur.com/NES5kX9.jpg
___________________________________
True Crime Streets of LA NTSC-U
3xA
płytka: 4/5

http://i.imgur.com/pleVcst.jpg
___________________________________
ROCKY PAL (polska dystr.)
3xA + papiery pl
płytka: 5/5

http://i.imgur.com/6CIYEPl.jpg
___________________________________
Need for Speed Underground 2 NTSC-U
3xA
płytka: 4+/5

http://i.imgur.com/DJoUzFp.jpg
___________________________________
Terminator 3 Redemption NTSC-U
3xA
płytka: 5-/5

http://i.imgur.com/SLrGZ3q.jpg
___________________________________
Spiderman 2 NTSC-U
3xA
płytka: 3+/5

http://i.imgur.com/SLrGZ3q.jpg
___________________________________
Splinter Cell Chaos Theory NTSC-U
3xA
płytki: 5-/5; 5-/5

http://i.imgur.com/52IXF26.jpg
___________________________________
Komputer Commodere 8296
Stan: brak kabli, klawiatura brak wtyczki i spacji, sprzedaję jako niedziałający, jest nieczyszczony/zakurzony,

leżał w starym warsztacie stolarskim około 10 lat. W skład wchodzą: monitor, jednostka centralna, klawiatura.

http://i.imgur.com/W76I857.jpg

___________________________________
Pandemonium Platinum bez pudełka
3xA
płytka: 4-/5
Brak pudełka, papiery ok.

http://i.imgur.com/pJrRIP5.jpg

meres


makumator

Sprawna, daję gwarancję na rozruch. Stworzona, aby grać  ;D

hankie

@makumator,
sprawdz pls priva - mam tutaj poblokwoane zdjęcia- nie mogę ich obejrzeć, ale wierzę w opis stanu gier.

Chciałbym rezerwnąć:
Xbox      Doom 3
PS2      God of War Plat
PS2      Devil May Cry 2
PSX      Syphon Filter 3 Plat
Pozdrawiam

Basteq

Jaki koszt wysyłki commodore? Czy istnieje ewentualnie możliwość wysyłki paczkomatem?

hankie

@Basteq,
nie wiem czy by się Wam zmieścił w paczkomat - max Gabaryt C (410x380x640mm)

makumator


Basteq

A jak to wygląda za pośrednictwem kuriera, lub poczty?

makumator

komodorca mogę wysłać kurierem ubezpieczonym do drzwi domu za max 20zł, może mniej

SALADYN

#9
Ten Odin Sphere jest ewidentnie dla mnie. Myślałeś nad wymianą na tego MGS3 ? Jeśli nie to i tak biorę, możesz od razu podsyłać dane do przelewu.

makumator

cool - tym samym rezerwuję pierwsze rodzynki zgłaszającym

fixxxer1

Przygarnąłbym to PS3, gdyby Meres nie wziął. Może w końcu ogram Uncharteda ;)

makumator

@PS3
mam 3 zainteresowanych.
jak możecie to określcie się do jutra wieczorem.
jeżeli na razie pass, to luz, nie ma sprawy - puszczę na allegro :)
jak pisałem, daję gwarancję na rozruch(możecie wpłacić monetę do tygodnia po otrzymaniu sprzętu, jak są strachy, że nie będzie działać). wysyłka DHL'em ubezpieczona 13zł.
kolejność zainteresowania:
1.Meres
2.fixxxer1
3.gumiślav

next THE flex

Czy jesteś z Warszawy ? Interesuje mnie kilka rzeczy i odebrałbym osobiście
....so....
...who's....
NEXT
       .THE.
               FLEX

makumator