Ps4,Spyro PSX,Silent Hill

Zaczęty przez psmaniac, Maj 18, 2018, 00:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

psmaniac

Leci moja Ps4 która była w jednym temacie  z exploitem.No cóż nacieszyłem się,potestowałem,pograłem  i ....leży zbiera kurz niestety.Nie moja baja  :) Ja  mam te swoje  ps3 oraz  xklocka i starczy.Trzymałem ją jeszcze dla spyra w remasterze ,ale wyjdzie na xbox one więc zagram na konsoli córki.
Jak ktoś chce to oddam za tyle ile dałem czyli jakieś 950 zł plus wysyłka.
Lecą tez spyra z mojej kolekcji  i silent hill na psx.Chyba już powoli wyrastam   :)
Mam jeszcze hobby związane z poszukiwaniami wykrywaczem metali ,więc jest i na sprzedaż jeden z moich czterech sprzeciorów.

Zapraszam


https://allegro.pl/uzytkownik/eustachy1973?order=m
===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


alf

Jak Ty to robisz, że zaraz po wrzuceniu aukcji od razu znajduje się conajmniej 3 licytujących ?:D
Jak tak obserwuje Twoje aukcje to praktycznie każda zawsze jest numerem 1 popularności  ::)

foxe


xbox
7xPSX(~1050 gier) 5xPS2(~300) 5xPS3(~170) 5xPS4(112) 5xPSP(~160) 2xPSV(18) 3xXBOX(~20) 2xX360(~20) 3xXONE(~10) NES SNESx2 GC Wii(5) WiiU(14) SMSII 2xSMD(4) SMDII

psmaniac

#3
CytatJak Ty to robisz, że zaraz po wrzuceniu aukcji od razu znajduje się conajmniej 3 licytujących ?:D
Jak tak obserwuje Twoje aukcje to praktycznie każda zawsze jest numerem 1 popularności  ::)

No właśnie nie tylko ty obserwujesz moje aukcje  :D
Porobili się stali klienci.Np. gostek co wylicytował w poprzedniej aukcji 3 residenty ,licytuje teraz spyra.Mam kilku innych stałych bywalców co zrobili zakupy i wracają ,zarówno kolekcjonerzy co i handlarze z przewaga na drugich :)
Kiedyś pchnąłem saturna za 660 zł i za 2 miechy gostek go sprzedał na allegronio za ponad 1000 zl.Lepsze zdjęcia zrobił i przekolorowal opis  :) Więc pewnie on jak i kilku innych czekają aż coś wystawie.  :)

No i  przeważnie wystawiam aukcje od 1 zł .Nie jak janusze którzy żerują na tym, że inni nie maja konta na ebay i liczą 5 krotnie za coś co normalnie w świecie można kupić za grosze.Ale to już inna historia.
Na koniec dodam ot tak ,że u  mnie handelek nie jest źródłem dochodu i nie dorabiam.Żeby coś tanio wyrwać dla siebie  muszę kupować całe zestawy co skutkuje później allegrozowaniem.No akurat teraz to moje typowo prywatne fanty wystawiłem  :)
===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


SALADYN

Sam bardzo często wracam do tych samych sprzedających, zwłaszcza takich z podejściem jak kolega wyżej którzy nie próbują dzieci na studia wysłać za sprzedawany towar. Rzucam zazwyczaj swoją maksymalną ofertę zaraz na początku aukcji a potem niech się dzieje co chce, w najgorszym wypadku podbije zaufanej osobie kwotę w licytacji.

psmaniac

#5
CytatRzucam zazwyczaj swoją maksymalną ofertę zaraz na początku aukcji a potem niech się dzieje co chce
No ja podobnie .Np.jeżeli wiem ze towar chodliwy i dobrze się sprzeda to wystawiam od 1 zl,a towar mniej chodliwy tak jak na przykład ten obecny wykrywacz metali to musiałem dać minimalną.Kupiłem go za 1600 zł i już mam plecy ,nooo ale znalazł co miał znaleźć  :) Ale od 1 zl już ryzyko go wystawić, bo to inna bajka niż gry i konsole.W wykrywaczach siedzę ponad 20 lat wiec znam trochę rynek.
===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


psmaniac

Piknie sprzedane!!!Można do archiwum  ;)
===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================