Opakowanie - pudełko z multitapa

Zaczęty przez Manietu, Styczeń 28, 2017, 19:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

Manietu

Gdyby któryś z kolekcjonerów potrzebował pudełka z multitapa to mam takowe na zbyciu.

Janusz


Manietu

Pudełko jest w słabym stanie, ale jest całe i nie rozpada się. Jaka wersja....? Pudełko jest czarno-żółte, z opisami angielskimi i francuskimi. W zasadzie nic za nie nie chcę, wystarczą koszty wysyłki. U mnie leży, niektórzy zbierają pudełka

Janusz

To ja jestem chętny, u mnie miejsce na pudełka jeszcze jest ;)

Janusz

Jakby co, to zwalniam pudełko. Stan prawie jak i moje, więc nie podmienię, a komuś kto nie ma w ogóle bardziej się przyda.

Schizo

Poproszę foty i cenę na privka :)
Mój kanał na Twitch: https://twitch.tv/lubiestaregry

Schizo

Mój kanał na Twitch: https://twitch.tv/lubiestaregry

zircco

Jest jeszcze wolne te pudełko? Ja w sumie nie mam w ogóle i chętnie bym przygarnął ;)

Manietu

Niestety, na tą chwilę czekam na przelew od Schizo

Schizo

Powinien dzisiaj doleciec jakby co :-)
Mój kanał na Twitch: https://twitch.tv/lubiestaregry

Manietu

Pudełko zostało wysłane. Temat do zamknięcia