[O] Komputer Fujitsu E900

Zaczęty przez Rocho, Styczeń 19, 2024, 16:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rocho

Zanim poleci na PSZOK, co łaska ale nie mniej niż koszt przesyłki oddam komputer.

Fujitsu E900

Typowy biurowy desktop.

Na pokładzie i5-2400 i 4GB DDR3 2x2GB jeszcze 2 sloty wolne.

Bez dysku a obudowa zmęczona życiem czyli drobne zadrapania i otarcia oraz urwany uchwyt od otwierania obudowy ale spokojnie daje się go przesunąć i otworzyć. W razie potrzeby mogę przesłać zdjęcia.
Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

Stall

Wsadzic SSD, low profile GTX 750/750Ti i jest kozacki komp pod gry XP.

zenq

Cytat: Stall w Styczeń 19, 2024, 17:17
Wsadzic SSD, low profile GTX 750/750Ti i jest kozacki komp pod gry XP.

no wlasnie tak sie zastanawiam, tym bardziej ze lezą ssd i ddr3... tylko gdzie to wszystko stawiac ? ;-)

kriskuc

Zgłaszam się jako osoba zdecydowana ;) która opłaci co trzeba i przygarnie sprzęcik.

Rocho

Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

zenq