Monitory Sony PVM - różne rozmiary

Zaczęty przez fixxxer1, Luty 11, 2020, 15:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

fixxxer1

Cytat: mosad w Luty 18, 2020, 20:57
Ja się podepnę...

Mógłbyś mi może podesłać kilka zdjęć tego PVM 14M4?

Będę wdzięczny :)

Mosad
Ok, ale za kilka dni, bo jestem na wyjeździe ;)

mosad


mosad

Hej fixxxer1, to te foteczki 14m4 i 2054qm puścisz? :D

fixxxer1


Tommy_Vercetti

Kusisz tym 2054Qm. Szkoda, że mam daleko do Wwa

fixxxer1


Tommy_Vercetti

Poważnie i konkretnie się zastanowię ;)

mosad

Fixxxer1, dostałeś wiadomość? Prosiłbym o kontakt :)

fixxxer1


mosad

Dobra,

to "biere" tego 2054QM :P

Puść mi proszę dane do przelewu na mosadxbl@gmail.com :)

Tommy_Vercetti

#25
Jeżeli mosad nie weźmie to jestem chętny. Wziąłbym PVM 20M4E, ale to trochę za dużo. Postanowiłem sobie, że nic powyżej 1000 żeby nie popłynąć :D

fixxxer1

Jak na razie i 20M4 i 2054QM wyszły, zostały mniejsze modele ;)

animare

Cytat: Tommy_Vercetti w Luty 26, 2020, 17:52
Jeżeli mosad nie weźmie to jestem chętny. Wziąłbym PVM 20M4E, ale to trochę za dużo. Postanowiłem sobie, że nic powyżej 1000 żeby nie popłynąć :D

Na Twoim miejscu śmiało brał bym JVC, nie dość że świetne to jeszcze jeśli pamięć mnie nie myli są to stosunkowo młode modele bo bodajże 2007/2008

Namingway

Dokładnie, ja też brałbym JVC. Miałem 20M4E i JVC. Sprzedałem M4 koledze, a JVC sobie zostawiłem. Później ten kumpel, też wymienił tego M4 na JVC.

No i tak jak wspominał @animare, te co ma Fixx są bardzo młode, jedne z ostatnich produkowanych CRT tego typu. Nowszych nie znajdziesz.


Tommy_Vercetti

#29
Dzięki za pomoc, szedłem ślepo w PVM, bo z nimi miałem już do czynienia, ale JVC bardzo kusi po sprawdzeniu. PVM ma zaletę w postaci obsługi componenta i s-video (ma). JVC pewnie też, ale z dodatkową kartą. Chyba, że karta to JVC IF-C01COMG, którą jak mniemam klonujesz, bo w oryginalne jest unikatem i obsługuje RGB/Component. W każdym razie @fixxxer1 daj znać, jak zostaną założone RGB. Zastanowię się nad 17`