konsola i gry PS1, gyro do robota Roba, gry Game Cube, pokemony game boy adv

Zaczęty przez nwc, Październik 03, 2016, 17:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

nwc


retron67

jestem zainteresowany saturnem model 1 z jajowatymi guzikami szaro niebieski(retailowy)
masz? czy wszystkie to model 2?

repip


nwc


retron67

ok lyknal bym ale z kablem,moze byc poza allegro za 180, w sumie moge kupic,kabel rgb od thefoo


nwc

cena za konsole bez kabla to 200zł poza allegro, moge zrobić cene 210 z wysyłką. Niestety miałem tylko 2 kable a wystawiłem juz konsole z kablami na allegro.

retron67

ok co do niej dajesz,bo widze tam gry,czyli zdekompletujesz zestaw z aledrogo tak? ok przeczytalem odp. napisz co tam dasz

nwc


retron67

to sprzedaj mi ten zestaw z allegro razem z kablem za 236 z wysylka,bo jak go kupie na allegro roumiem 256zl z wysylka prior

nwc

To moge Ci zrobic cene -20zł bez allegro albo -10zł z allegro za ten zestaw, jak wolisz

retron67

potrafisz sie targowac,zakupione na alegro jutro powinienem wplacic ci monete,pozdro

nwc

Trzeba było pisać, zmieniłbym cene :P ale ok to teraqz tylko tradycyjny przelew hehe


fixxxer1

Pokaż Panie tego xklocka :-)
Dobrze Cię znowu widzieć ;-)

Wysłane z telefonu.


nwc

Dzieki za ciepłe przyjęcie.

Co do xa to pozostala już tylko licytacja, bo sam jestem ciekaw jak sie skonczy, może taniej niż chciałem:

http://allegro.pl/xbox360-s-prototype-xbox-360-i6540676528.html