Kilka fantów(NIEAKTUALNE)

Zaczęty przez psmaniac, Styczeń 08, 2019, 13:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

psmaniac

Wszystko  co zostało wrzuciłem na alledragi, pad N64 zarezerwowany.



https://allegro.pl/uzytkownik/eustachy1973?order=m

Dodałem jeszcze perełkę w postaci mojego super Odroida XU4  :P

https://allegro.pl/oferta/odroid-xu4-zestaw-retropie-128-gb-7772294561



===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


retron67

PSP 3000?  czy 2000? Zainteresowany jestem.

makumator

Skoro jesteś taki miły, to ja biere PSP bez względu na wersję.

psmaniac

#3
PSP idzie do Makumatora 

P.S. Wiedziałem Maku że nie będziesz chciał Mariana. Wyścigi to moja najbardziej nielubiana część z serii  C:-)
===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


retron67


psmaniac

Około 16.00 będzie trochę fantów jak ogarnę piwnice .
===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


psmaniac

Wrzuciłem kilka fantów od 1 zł na allegronio. Aktualizacja w 1 poście, jutro jeszcze coś dorzucę.
===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


Pawel100686

Szkoda że tego Wii nie wrzuciłeś odrazu na forum do sprzedaży  , teraz bedzie się trzeba przepychać na allegro ?

psmaniac

Cytat: Pawel100686 w Styczeń 08, 2019, 20:51Szkoda że tego Wii nie wrzuciłeś odrazu na forum do sprzedaży  , teraz bedzie się trzeba przepychać na allegro ?

Był, ale kogoś w pupsko kuło że nabity kopiami jest, to odpuściłem.
===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


makumator

Ja wiem, że psmaniac zawsze konkret sprzęt oferuje. Jak ktoś akurat szuka danej konsoli, to jego oferty można łykać w ciemno. Nie zliczę, ile rzeczy mi załatwił z symbolicznym "zyskiem". Polecam obserwować jego bazar uważnie, bo nigdy nie wiadomo, kiedy wyskoczy z czymś ciekawym ;)

Pawel100686

#10
Mi akurat o sprzęt chodzi nigdy z tym styczności nie miałem , a kopie będą czy nie to jakimś specjalnym problemem to nie jest ,na forum wyczytałem że taka konsola z softmod ma całkiem fajne możliwości .

psmaniac

Aktualizacja w pierwszym poście.
===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


Atr3ju

Pada do N64 wezne jak dojdzie do mnie paczka od Bodzio i będe mógł sprawdzić czy konsola dzierży więc jak coś to można mi zarezerwować ale to nie na 100 % pewne jak narazie.

psmaniac

Cytat: Atr3ju w Styczeń 10, 2019, 16:22Pada do N64 wezne jak dojdzie do mnie paczka od Bodzio i będe mógł sprawdzić czy konsola dzierży więc jak coś to można mi zarezerwować ale to nie na 100 % pewne jak narazie.

Dooobra, nie ma problemu. Ja tu w DE zawsze mogę szwabowi pocisnąć, poczekam, spox .
===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


psmaniac

Ostatnia aktualizacja w tym temacie.
===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================