[K] Kupię, sprzedam lub wymienię PSX Extreme - wątek zbiorczy

Zaczęty przez ojciec-gracz, Sierpień 14, 2019, 19:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

ojciec-gracz

ja już swoją kolekcję mam do pełnego zestawienia brakuje mi sześciu gazetek.

ojciec-gracz

Cytat: psmaniac w Sierpień 14, 2019, 13:10
ftp://
Cytat: Berion w Sierpień 14, 2019, 12:47Mam jakieś pierwsze 60 numerów (1-18 tylko kilka) + ichnie poradniki. Stan od tragicznego po bardzo dobry.
Za ile takie coś Waść by chciał?
Nie wiem ile mam zaproponować cenowo, bo pierwszy raz kupuję prasę retro  :). Coś mnie naszło na przeczytanie na początek dwóch pierwszych roczników. Tak faza  :D  Na olx i allegro ceny są różne, stany itd. więc nie mam pojęcia ile mam za takie coś zapłacić. Tak jak pisałem wcześniej na początek roczniki 97/98 i ewentualnie poradniki. Jak nie jesteś pewien ceny, to wrzuć tutaj ofertę i niech chłopaki wycenią.

jeśli chodzi o pierwsze 20 numerów to jest rarytas aktualnie jest aukcja numeru 2.
Co do ceny to faktycznie różnie i tak też różnie kupiłem. Za stan kolekcjonerski gazetki do 20 numeru płaciłem po 30 zł od sztuki. Czasami za 20 zł jeden numer. Gazetki od numeru 20 do 30 jakieś 10-15 zł od sztuki. Gazetki powyżej 30 numeru do 100 od dwóch złotych do 8 zł za sztukę. Tak płaciłem. Pierwsze cztery numery wstanie średnim kupiłem po 10 zł za sztukę. Cena adekwatna do stanu. Numery powyżej 100 dostałem za koszta wysyłki od kolegi.

Hoipolloi

Ja na tą chwilę mam pełne roczniki: 2007 / 2008 / 2009. Brakuje numeru 111 z 2006 do pełnego roku, reszta niestety słabo :D Ale co tam, to może też taki offtopic trochę zrobię, jak ktoś ma wolne numery z mojej sygnatury to dajcie znaka :D
Szukam Konsolowe Kompendium 1, 2, 3 wydane przez Neo+.
Szukam gier na PS1 i PS2:
https://bit.ly/2y3FN7b

ojciec-gracz

Cytat: Hoipolloi w Sierpień 15, 2019, 21:16
Ja na tą chwilę mam pełne roczniki: 2007 / 2008 / 2009. Brakuje numeru 111 z 2006 do pełnego roku, reszta niestety słabo :D Ale co tam, to może też taki offtopic trochę zrobię, jak ktoś ma wolne numery z mojej sygnatury to dajcie znaka :D

111 akurat mam na zbycie.

potrzebuję numeru 113 aby zamknąć nowożytny rozdział psx extreme.

Hoipolloi

111 w sumie mam, ale oddaje koledze któremu brakuje, a ma praktycznie wszystko z gazetek, więc sam szukam dla siebie 111 :D
Szukam Konsolowe Kompendium 1, 2, 3 wydane przez Neo+.
Szukam gier na PS1 i PS2:
https://bit.ly/2y3FN7b

ojciec-gracz

Cytat: Hoipolloi w Sierpień 15, 2019, 21:26
111 w sumie mam, ale oddaje koledze któremu brakuje, a ma praktycznie wszystko z gazetek, więc sam szukam dla siebie 111 :D

A 113 nie macie przypadkiem dwóch. 111 mogę wysłać za koszt wysyłki.

Hoipolloi

Szukam Konsolowe Kompendium 1, 2, 3 wydane przez Neo+.
Szukam gier na PS1 i PS2:
https://bit.ly/2y3FN7b

Janusz

Wydzieliłem posty do wątku zbiorczego, żeby nie robić bałaganu ofercie @psmaniaca :)

1-36, 39, 44-45, 51-54, 56-57, 90, 97

A na wymianę, też najlepiej jakiś większym rzutem:

37,38,41 (średni stan + taśma)
61,63,64 (średni stan + przedarta okładka)
65, 67, 68, 69 (średni stan + taśma)
70-83 (fajny stan)
84-87 (fajny stan)
89 (fajny stan)
90 (średni stan + taśma)
92 (fajny stan)



ojciec-gracz


psmaniac

===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================


ojciec-gracz



Looknij   

https://allegro.pl/oferta/psx-extreme-110-111-112-113-114-7791428076
[/quote]

Temat jest mi znany kupiłem to po wypłacie. Z tego co widziałem to gazety jakiej pół roku są wystawione. Trochę drogo ale co tam. Pozbyć się będzie ciężko nadwyżki bo mam już sporo dubli.

ankieterxxx

Mały update w tym czego poszukuję / co mam na zamianę:

Na ten moment na zamianę te numery: 28 (bez okładki), 42, 44, 49, 81(2 szt.), 82, 87, 97, 102, 104.

A poszukuję: 1-3, 5-6, 8-14, 16, 20, 21, 22, 37, 41, 46, 48, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 61, 63, 64. Ewentualnie mogę też odkupić...

tomikitwo

#12
Pozwolicie, że się podepnę pod temat. Poszperałem w piwnicy rodziców i z mojej dawnej kolekcji prasy już się niewiele ostało. Jeśli byłby ktoś zainteresowany to chętnie sprzedam lub wymienię na jakąś grę / gry. Najchętniej bym się pozbył całości na raz, dwa lub trzy żeby nie latać x razy na pocztę. Stan jest różny od 4 do 8 w skali 1 - 10. Zainteresowanych proszę o PW.




Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.


EDIT

PSX Extreme sprzedane w błyskawicznym tempie :) Pozostały na sprzedaż lub wymianę NEO Plusy ze zdjęć powyżej.

ankieterxxx

#13
Mały update jakby ktoś szukał albo coś oferował:

Na ten moment mam na zamianę te numery: 28 ( 2szt. jeden bez okładki jeden kompletny), 42, 44, 49, 56, 57, 60, 63, 77, 78, 79, 80, 81(3 szt.), 82 (2szt.), 84, 85, 87, 88, 97, 102, 104, 114, 116, 117, 120, 121, 122, 123, 124.

A poszukuję: 1-3, 5-6, 8, 10-13, 16, 21, 22, 37, 41, 46, 48, 52 mogę też odkupić...

psmaniac

Cytat: ankieterxxx w Wrzesień 09, 2019, 17:22
PSX Extreme sprzedane w błyskawicznym tempie :) Pozostały na sprzedaż lub wymianę NEO Plusy ze zdjęć powyżej.

Najlepsze k...wa jet to że ode mnie się zaczęło, jak byk dałem ogłoszenie że szukam wczesnych numerów i  poszło w inny łapy...
===================================================
Mister FPGA-The Best way to Enjoy Retrogames!
===================================================