JAPAN stuff

Zaczęty przez next THE flex1, Maj 09, 2017, 13:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

next THE flex1

Cześć wszystkim
Jestem w tym momencie w Japonii i mam na deal trochę rzeczy z kraju kwitnącej wisni poniżej wklejam zdjęcia i ceny.
Wszystko wystawiam na allegro, wszystko jest sprawne. Sprzedaje to co na zdjęciach. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to muszę o tym wiedzieć do 15.05.2017.

Nintendo 64


NES



NINTENDO SUPER FAMICOM


Za każdą z konsol chce 520 zł z wysyłką DHL lub 480 i odbiór osobisty w Warszawie.

makumator

Heja,
To są wszystko Twoje rzeczy? Bo fotki wyglądają, jak ze sklepów. Pytam dla pewności.

prdzi

Jako nowy użytkownik najpierw warto się przywitać w stosownym temacie.
Nocny Wyjadacz

alf

Cytat: makumator w Maj 09, 2017, 13:47
Heja,
To są wszystko Twoje rzeczy? Bo fotki wyglądają, jak ze sklepów. Pytam dla pewności.

Jezeli masz na mysli idealny stan sprzetu, to wiedz, ze w Japoni mega dbają o takie rzeczy.
Mam kilka gier NTSC-J na Saturna które stamtad sprowadziłem i każda wygląda jak nowa  :)

makumator

Nie no kumplu mam na myśli ewidentne zdjecia z witryn i dropshipping dla ubogich ;P

JAPONIEC

Cytat: alf w Maj 09, 2017, 21:47
Cytat: makumator w Maj 09, 2017, 13:47
Heja,
To są wszystko Twoje rzeczy? Bo fotki wyglądają, jak ze sklepów. Pytam dla pewności.

Jezeli masz na mysli idealny stan sprzetu, to wiedz, ze w Japoni mega dbają o takie rzeczy.
Mam kilka gier NTSC-J na Saturna które stamtad sprowadziłem i każda wygląda jak nowa  :)

Że dbają to jedno, ale drugą istotną kwestią jest fakt, że sklepy z używanymi grami po skupie zazwyczaj wrzucają grę do maszyny. Czasami regeneracja jest zrobiona tak dobrze, że prawie nie widać śladów po polerce.

next THE flex1

Cytat: prdzi w Maj 09, 2017, 14:31
Jako nowy użytkownik najpierw warto się przywitać w stosownym temacie.

Przywitałem się w sierpniu tamtego roku, ale zapomniałem hasła do logowania

Cytat: next THE flex w Sierpień 17, 2016, 02:40
Cześć Czołem

Przedstawie sie jako next THE flex, bo tak pomyślałem, że będzie najdpowiedniej :) Zacząłem przygodę z PSX jako z pierwszą konsolą w wakacje 2001. Wczęsniej (przed super dniem wakacyjnym) brat pożyczył od kolegi, zdążyłem zagrać jakieś 3/4 minuty w Die Hard Trilogy i pogruchotało mną mocno. Pamiętam jak przez mgłę, widok z fury - krew na szybie i chodzące wycieraczki. Chwilę później Crash Bandicoot III u kumpla z klasy, bez możliwości grania w przelocie też kilka chwil. Po tym wiedziałem, że musze mieć tą konsolę. Stało się faktem. Wracam do domu konsola nie działa. Serwis Sony, czekam 2 tygodnie. Po serwisie Konsola działa połowicznie (po chwili grania wyskakują krzaki na ekranie i konsola się wiesza). Serwis Sony, kolejne 2 tygodnie). Po miesiącu konsola wraca do wlasciciela i zaczynam byc psx fanem. Mam 12 lat, wchodze w szostą klasę i wejście scart u rodziców w TV zaczyna przerywać obraz z filmow VHS ; ) Setki gier, CTR czy ISS z kumplami, PSX Extreme tamto forum czy polchat. Tak dużo mógłbym napisać, że nie napiszę prawie nic...Wszystko skończyło się około 2004 i teraz po kilku dobrych latach powracam do konsoli. A więc ten...

SIEMACIE LUDZIE!

Cytat: makumator w Maj 09, 2017, 13:47
Heja,
To są wszystko Twoje rzeczy? Bo fotki wyglądają, jak ze sklepów. Pytam dla pewności.

To są rzeczy, które już są moje na tzw. wypożyczenie właśnie do 15.05 kiedy mam powrót do kraju. Dlatego jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt. Zdjęcia faktycznie robione w sklepie w którym się zaopatrzyłem we wszystko co widać na zdjęciach :)