Do usunięcia

Zaczęty przez Rocho, Listopad 11, 2020, 17:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rocho

Potrzebuję konsoli do odpalania importów.
Model i stan obudowy obojętny ważne by laser sprawny i by chip był na pokładzie. No i by radziła sobie z grami z innych regionów niż pal.


Konsole już mam ale laser nie ruszy. Bawiłem się w kręcenie czyta CD ale już na DVD nic nie pomaga. Wiem że są zamienniki ale wolałbym coś z demontażu jakoś po PS1 nie mam zaufania do chińczyków.
Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

pawloosw

A nie wystarczy Ci mcboot zamiast chipa?

Rocho

Trzeba robić kopię na dysk/płytę by odpalić importa.
Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

pawloosw

A to niewiedziałem, myślałem że mcboot umozliwia rowniez odpalanie ori importów.  ::) PS2 mam kilka ale zadna z chipem więc nie poratuję.

alf

FATka też wchodzi w grę ?

Rocho

Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

alf

Mam model SCPH-39004 laser w świetnym stanie czyta zarówno oryginały jak i kopie bezbłędnie.
Kupiłem przerobioną od poprzedniego właściciela ale mimo przeróbki grywałem na niej tylko na oryginałach.
Sama konsola wizualnie też prezentuje się ładnie, widać że była szanowana.
Powiedz, czy wystarczyłaby Ci sama konsola czy oczekujesz jeszcze akcesoriów ? (pad, karta pamięci)

Rocho

Tylko konsola bez kabli, padów, memorek. 
Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

Rocho

Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

alf

Nie udało się kupić tamtej slimki ?

Rocho

Nie pykło niestety. Ustaliłem sobie że więcej niż 150 nie dam za konsole z padem.
Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

alf

I ktoś dał ponad 150 ? O kurka! Przerobiona konsola musi być w cenie aktualnie.

Rocho

Z tym to jest tak że często nawet sprzedawcy nie podają, że konsola posiada chipa. Stąd też takie wrażenie że przerobionych PS2 nie ma.
Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/

alf

Tak, warto zatem dopytywać jak widzisz interesująca konsolę.
Może spróbuj zamówić modchip i wyślij konsole np. do xzer0. On ma doświadczenie w tym.

Rocho

Powiem Ci że nie rozważałem takiej opcji a akurat mam wolną Fatkę zaraz wyślę PM majstrowi.
Fociam i  pitolę o gierkach:
https://www.instagram.com/m.aszta/