Rzuć wyzwanie i zyskaj sławę niczym Crash!

Nadszedł wreszcie czas aby sprawdzić czy pośród fanów pierwszego PlayStation w Polsce są jacyś hardcore’owi gracze. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w naszej forumowej zabawie, w której może wziąć udział w zasadzie każdy gracz i to bez względu na platformę na której ogrywa tytuły z szaraczka. Aby to zrobić wystarczy umieścić w specjalnym dziale na forum fotkę lub screen ze swoimi najlepszymi wynikami z danej gry z PSX. Tak rzucone wyzwanie miejmy nadzieję nie powinno zbyt długo czekać na odzew innych graczy. Już teraz na forum można dołączyć do zabawy w takie gry jak – Gran Turismo, Gran Turismo 2 oraz Crash Bandicoot 3.

Nic nie stoi na przeszkodzie by spróbować zmierzyć się również w innych grach, które zawierają jakiś pierwiastek rywalizacji. Czas najwyższy odkurzyć zatem karty pamięci z dawnych lub niedawnych lat i sprawdzić czy nie znajdują się na nich rekordy godne zaprezentowania innym. Czas odkurzyć pady i zakasać rękawy by pokazać innym swoje możliwości w danej grze. Wszystkich zachęcam do zabawy, bo im więcej osób tym większa mobilizacja do pokonywania kolejnych wyzwań. Spośród wszystkich osób, które postanowią się pochwalić swoimi rekordami i do końca lutego wezmą udział w naszej zabawie wylosuję jednego szczęśliwca do którego trafi licencjonowana koszulka w rozmiarze L, od sklepu GoodLoot. Nagrodę można otrzymać za sam udział bez względu na wyniki! W późniejszym czasie, jak nas się uzbiera więcej, mam nadzieję uda się już nagrodzić tych najlepszych i zorganizować jakieś cykliczne wyzwania z nagrodami.

Dział z wyzwaniami na forum znajdziesz tutaj.

Ogólny regulamin zabawy znajdziesz tutaj.

Kilka wskazówek od Crasha jak osiągnąć sukces w zabawie, do których się oczywiście nie stosujemy 😉

Warto przeczytać również:

Bodzio

Twórca tego przybytku, który po latach tułania się po różnych serwisach postanowił wreszcie stworzyć swoją własną stronę w całości poświęconą pierwszemu PlayStation, w której rozwój ładuje każdą minutę swojego wolnego czasu. Od kilku już ładnych lat zapalony kolekcjoner najróżniejszych konsol, akcesoriów i gier pałający szczególnym uczuciem do wszystkiego co wyszło ze stajni Sony, choć sprzęty konkurencji w postaci Nintendo czy Sega nie są mu obce. Miłośnik klasycznych platformówek i pierwszych części Medal of Honor oraz Pro Evolution Soccer, który nie pogardzi również ciekawymi grami z innych gatunków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *