Krótka przerwa na regenerację

Niestety, ale w najbliższych tygodniach czas który poświęcam Strefie muszę ograniczyć z różnych względów i w związku z tym odpuścić na chwilę regularne opracowywanie materiałów na potrzeby serwisu. Może nie zawsze to widać, ale prowadzenie tego typu strony i to w pojedynkę kosztuje masę czasu, który do tej pory udawało mi się jakoś wygospodarować, ale niestety kosztem innych aktywności. Uzbierało mi się w związku z tym już tyle różnych zaległości, że na chwilę obecną nie jestem w stanie poświęcić już tyle czasu na pracę by miało to ręce i nogi, a nie chce wypuszczać nic na siłę i bez należnego przygotowania.

W związku z tym od tego momentu aż do 25 czerwca Strefa wkracza na trochę wolniejsze tory. Nie mówię, że w tym czasie się nic nie pojawi, bo być może trochę czasu wygospodaruje w tym nawale spraw, ale na pewno nie będzie tego tyle co do tej pory, tak więc się nie zdziwcie. Na szczęście przez te ponad 3 lata trochę już treści na Strefie natworzyłem, więc jest co czytać i do czego wracać.

Warto przeczytać również:

Bodzio

Twórca tego przybytku, który po latach tułania się po różnych serwisach postanowił wreszcie stworzyć swoją własną stronę w całości poświęconą pierwszemu PlayStation, w której rozwój ładuje każdą minutę swojego wolnego czasu. Od kilku już ładnych lat zapalony kolekcjoner najróżniejszych konsol, akcesoriów i gier pałający szczególnym uczuciem do wszystkiego co wyszło ze stajni Sony, choć sprzęty konkurencji w postaci Nintendo czy Sega nie są mu obce. Miłośnik klasycznych platformówek i pierwszych części Medal of Honor oraz Pro Evolution Soccer, który nie pogardzi również ciekawymi grami z innych gatunków.

 • 26 maja 2017 at 14:54
  Permalink

  Nie ma sprawuchy. Strona jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o szaraku i jest co czytać. Wielkie dzięki za mnóstwo włożonej w nią pracy. Odpoczywaj 😉

  Odpowiedz
  • 27 maja 2017 at 13:18
   Permalink

   Cieszę się, że tę pracę widać i ktoś ją docenia. Dzięki za to.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *